×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Park Rozwoju posadzi warzywa. Niezwykły projekt Florabo

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 24 lip 2018 10:34
Park Rozwoju posadzi warzywa. Niezwykły projekt Florabo
fot. mat. pras.

Na głównym dziedzińcu kompleksu biurowego Park Rozwoju, należącego do portfela nieruchomości EPP, powstał właśnie ogródek warzywny. Ze świeżych warzyw i ziół uprawianych w ogródku będą mogły korzystać wszystkie osoby pracujące w Parku Rozwoju.

REKLAMA

Park Rozwoju, zlokalizowany w najbardziej kameralnej części Biznesowego Mokotowa, to nie tylko kompleks biurowy o przyjaznej architekturze, otwartej na otoczenie zewnętrzne, ale także skarpy zieleni oraz kameralne dziedzińce wypełnione bujną roślinnością. W lipcu br. stał się on jeszcze bardziej zielony, a wszystko za sprawą ogródka warzywnego, który powstał na głównym dziedzińcu Parku Rozwoju. Autorem realizacji jest pracownia Florabo.

W kolorowych donicach ogródka warzywnego Parku Rozwoju wyrosną m.in. pomidorki koktajlowe, ogórki, rzodkiew czarna, kalarepa, koper, szczypior, papryka, a także takie zioła, jak: melisa, szałwia, bazylia, rozmaryn, tymianek i oregano. Trafią one bezpośrednio na talerze pracowników firm, mających tutaj swoją siedzibę. Zyskają oni także nowe miejsce relaksu w otoczeniu zieleni, które da im wytchnienie podczas pracowitych dni wśród pachnących ziół i warzyw.

- Przebywanie w otoczeniu zieleni ma niezwykle korzystny wpływ na pracowników - ich nastrój i samopoczucie, a co za tym idzie, także na efektywność w pracy. Dlatego też w Parku Rozwoju staramy się stworzyć harmonijne środowisko pracy, które z jednej strony wspiera kreatywność, a z drugiej pozwala na odpoczynek. Otwarcie własnego ogródka warzywnego to kolejny krok w realizacji naszej strategii tworzenia przyjaznego środowiska pracy i najbardziej zielonego miejsca na Mokotowie – powiedziała Sylwia Piechnik, Head of Office Leasing w EPP.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie