REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Park Wodny w podwarszawskim Julinku już otwarty

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 27 cze 2022 14:04
Park Wodny w podwarszawskim Julinku już otwarty
Park Wodny w podwarszawskim Julinku już otwarty! fot. mat. prasowe
Park Wodny w podwarszawskim Julinku już otwarty
Park Wodny w podwarszawskim Julinku już otwarty
Park Wodny w podwarszawskim Julinku już otwarty
Park Wodny w podwarszawskim Julinku już otwarty
Park Wodny w podwarszawskim Julinku już otwarty

W sobotę 25 czerwca Park Wodny w podwarszawskim Julinku już przyjmuje pierwszych gości. Do ich dyspozycji są zjeżdżalnie, armatki i kurtyny wodne, a także punkty gastronomiczne.

REKLAMA

  • Nowoczesny Park Wodny, wybudowany na terenie dawnej bazy cyrkowej w podwarszawskim Julinku już otwarty.
  • W obiekcie o powierzchni 20 000 mkw. znalazły się m.in. strefa basenowa z punktami gastronomicznymi, zjeżdżalnie, armatki i kurtyny wodne, spray park czy miejsce relaksu z leżakami.
  • Obiekt powstał z poszanowaniem środowiska, a jego projektanci zastosowali wiele rozwiązań funkcjonalnych pozwalających na znaczącą oszczędność wody i energii elektrycznej.

Wszyscy goście Julinka mogą korzystać z atrakcji już od soboty 25 czerwca, natomiast 10 lipca odbędzie się huczne pool party będące oficjalną inauguracją Parku Wodnego.

Park Wodny w Julinku, zlokalizowany ok. 30 km od Warszawy jest pierwszym tego typu miejscem w okolicy. Obiekt powstał z poszanowaniem środowiska, a jego projektanci zastosowali wiele rozwiązań funkcjonalnych pozwalających na znaczącą oszczędność wody i energii elektrycznej. Dostępna na miejscu baza noclegowa oraz szereg dobrze znanych i lubianych atrakcji – w tym m.in. park linowy, wesołe miasteczko czy pole do minigolfa – sprawią, że Julinek przyciągnie turystów z całej Polski.

Park Wodny: jakie atrakcje czekają na gości?

Do dyspozycji turystów z całej Polski oddane zostały takie atrakcje jak m.in. strefa basenowa poziomowana do głębokości 2 metrów, 5 zjeżdżalni o łącznej długości 167 metrów, 4 kurtyny wodne czy 10 armatek wodnych. Park Wodny w Julinku zaopatrzony został także w kaskady, fontanny, obrotowe wiaderka czy wodne koła. Na terenie parku znajdzie się także tzw. spray park, czyli strefa rekreacyjna z niewielką ilością wody, która zaprojektowana została w taki sposób, aby korzystać z niej mogły także dzieci z ograniczoną mobilnością.

Przygotowany został również wyjątkowy program wodnych animacji, co w pewnością przypadnie do gustu wszystkich najmłodszym gościom, a ponadto przy basenie znajdują się pianki, makarony i deski, które pomogą w pływaniu zwłaszcza wszystkim najmłodszym adeptom wodnych zabaw. Na miejscu znajduje się także sklep, gdzie zaopatrzyć można się w strój kąpielowy, dmuchane zabawki czy ręczniki.

W bliskim sąsiedztwie strefy basenowej znajdują się także punkty gastronomiczne, gdzie apetyt zaspokoją pyszne potrawy, takie jak m.in. burgery, pizza czy bowle, przekąski oraz lody rzemieślnicze - wszystko oparte na ekologicznych i jakościowych produktach. Dostępna jest także strefa relaksu, gdzie na jednym z 1000 leżaków, pod parasolem można skosztować letnie, kolorowe drinki, które bez wątpienia umilą dobrą zabawę blisko natury.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie