Pepco w Nowych Bielawach przeszło remodelingPropertyDesign.pl - 31-03-2022 09:58


Obecny w Nowych Bielawach lokal Pepco w ostatnim czasie przechodził gruntowny remodeling. Już teraz można zobaczyć efekt tych zmian.

– Zmiany są widoczne już na pierwszy rzut oka: nad wejściem znalazło się nowe logo w przyjemnej niebiesko-rubinowej kolorystyce. Po wejściu do środka klienci przekonają się, jaką metamorfozę przeszedł ich sklep: powierzchnia sali sprzedażowej została powiększona z 350 do 500 mkw., dodane zostały nowe meble, a ich układ pozwolił również na zwiększenie asortymentu – mówi Katarzyna Wilczewska, kierownik ds. komunikacji korporacyjnej w Pepco.

W otwartym po remoncie lokalu w Nowych Bielawach pojawiły się również liczne udogodnienia dla klientów. – Dzięki zastosowaniu nowego formatu sklepu, wizyty w Pepco będą przyjemniejsze i wygodniejsze. Przy kasach znalazł się specjalny mebel, który ułatwi uzupełnienie zakupów o brakujące przedmioty codziennego użytku, a sam układ stanowisk pozwoli na szybszą obsługę. Dodana została kolejna przymierzalnia, więc do dyspozycji klientów są teraz trzy. Również pracownicy skorzystają na przebudowie – zaplecze socjalne zostało odnowione i wyposażone w nowe meble. Już teraz zapraszamy do odwiedzin w nowym Pepco, któremu przyświeca maksyma „Poczuj jakość, pokochaj cenę” – dodaje Katarzyna Wilczewska.