REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Pięciogwiazdkowy hotel w Ustce

  • Autor: Propertynews.pl
  • 19 mar 2014 09:39
Pięciogwiazdkowy hotel w Ustce
Hotel Grand Lubicz, fot. Pracownia Colosseum
Pięciogwiazdkowy hotel w Ustce
Pięciogwiazdkowy hotel w Ustce
Pięciogwiazdkowy hotel w Ustce

W pięciogwiazdkowym Hotelu Grand Lubicz zlokalizowanym w Ustce trwają ostatnie prace wykończeniowe. Za koncepcję architektoniczną odpowiada pracownia projektowa Colosseum ze Słupska.

REKLAMA

W Hotelu Grand Lubicz zaprojektowano ponad 300 klimatyzowanych pokoi, kilka restauracji, kawiarni, barów, hotelowy night-club z dyskoteką, klubem bilardowym oraz kręgielnią. Na terenie obiektu znajdzie się ponadto: kort tenisowy, squash, cube ball, symulator do gry w golfa, pokój gier i zabaw. Będzie też funkcjonować przedszkole.

- Nasz największy atut to dwupoziomowy aquapark z basenem rekreacyjnym, zjeżdżalnią, sztuczną rzeką, brodzikiem dla dzieci, 4-torowym basenem sportowym oraz basenem termalnym z wodą solankową wydobywaną z odwiertu o głębokości ok. 800 m o wyjątkowych walorach leczniczych - mówi Dorota Janczukowicz, Sales & Marketing Manager w Hotelu Grand Lubicz.

Przygotowano też ofertę dla miłośników SPA, w postaci 25. gabinetów, w których będą świadczone usługi kosmetyczne, zabiegi na ciało, usługi z zakresu medycyny estetycznej oraz salon fryzjerski. Dodatkowo Grand Lubicz będzie posiadał Centrum Balneologiczne, w którym obsługiwane będą pobyty kuracyjne i terapie specjalistyczne, jak np. rehabilitacje.

Z myślą o gościach biznesowych stworzone zostało zaplecze konferencyjne - 7 w pełni wyposażonych sal (największa dla 500 osób).

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie