REKLAMA
PARTNER PORTALU partner portalu
×

Szukaj w serwisie

Pierwsza w Kutnie galeria handlowa z Autorskiej Pracowni Architektury

  • Autor: Property Design
  • 08 sty 2014 11:50
Pierwsza w Kutnie galeria handlowa z Autorskiej Pracowni Architektury

Otwarcie centrum handlowego Marcredo Center Kutno zaplanowane jest na początek maja 2014 r. Autorzy projektu Marcredo Center Kutno to spółka Autorskie Pracownie Architektury Sp. z o.o z Warszawy. Inwestorem i deweloperem obiektu jest spółka Elbfonds Development. Na generalnego wykonawcę inwestycji została wybrana firma Hochtief Polska.

REKLAMA

Marcredo Center Kutno powstaje na działce wielkości ok. 4,4 ha, a jego powierzchnia całkowita wyniesie 18.000 mkw. Będzie to projekt przyjazny dla klientów, posiadający bardzo dobrą dostępność komunikacyjną oraz wygodny układ funkcjonalny. Na najemców oraz klientów czekać będzie 16.000 mkw. powierzchni handlowej. Marcredo Center Kutno będzie regionalnym centrum handlowym z silnymi najemcami strategicznymi, znaczącymi polskimi i zagranicznymi sieciami handlowymi oraz atrakcyjnymi sklepami lokalnych przedsiębiorców.

Autorskie Pracownie Architektury w portfolio mają takie projekty jak na przykład: galerie Kazimierz w Krakowie, Arkady we Wrocławiu, KEN i Złote Tarasy w Warszawie oraz Malta w Poznaniu.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie