×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Piotrkowska 155 nie poddaje się

  • Autor: Dziennik Łódzki
  • 30 lip 2018 14:14
  • Aktualizacja: 30 lip 2018 14:15
Piotrkowska 155 nie poddaje się
fot. mat. pras.

Po długiej przerwie pojawili się pracownicy i koparki na placu budowy kompleksu Piotrkowska 155, gdzie będzie hotel Hampton by Hilton, biurowiec i obiekty handlowe - podaje Dziennik Łódzki.

REKLAMA

Kompleks miał być już dawno gotowy. Przy Piotrkowskiej 155 pracują żurawie wieżowe i koparka, która kontynuuje prace ziemne budynku biurowym i przygotowuje front pod kontynuacje stropów rozporowych. Trwają też prace zbrojarskie. Wykonana jest izolacja przeciwwodna płyty fundamentowej budynku hotelu. W przyszłym tygodniu rozpoczną się prace polegające na montażu szalunku pod zabetonowanie.

Piotrkowska 155 to kompleks składający się z trzech budynków: 19-piętrowej wieży biurowej połączonej z 7-piętrowym hotelem oraz 5-piętrowego budynku biurowego. Najemcą części hotelowej jest Hampton by Hilton, a w kompleksie biurowym oferującym 21 tys. m kw. powierzchni biurowej klasy A+, przewidziano też 4 tys. m kw. powierzchni pod handel i usługi. Deweloperem, zarządcą i agentem inwestycji jest Master Management Group.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie