REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Piramida Cavatiny ruszyła z budową

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 29 gru 2017 10:00
Piramida Cavatiny ruszyła z budową
fot. mat. pras.
Piramida Cavatiny ruszyła z budową
Piramida Cavatiny ruszyła z budową
Piramida Cavatiny ruszyła z budową
Piramida Cavatiny ruszyła z budową
Piramida Cavatiny ruszyła z budową

- To nie miała być piramida. Taka nazwa nie padła nigdy w naszym zespole. Budynek ma się wpisywać w przestrzeń - tak o inwestycji przy ul. Chmielnej 89 w Warszawie mówi Daniel Draga, członek zarządu Cavatina Group. Ruszyła budowa obiektu, w którym powstaną biura i prawdopodobnie hotel.

REKLAMA

Ruszyła budowa inwestycji przy Chmielnej 89 w Warszawie. Media nazywają ją "piramidą". Wasze budynki wyróżniają się wyglądem...

Cieszę się, że ludzie to doceniają. Taki jest nasz cel. Przykładamy dużą wagę do tego żeby biurowce były ładne i unikalne, żeby nie były to typowe sztampowe budynki, które można spotkać dookoła. Dziś przy wynajmie powierzchni biurowej liczą się dwie rzeczy: lokalizacja i warunki finansowe. Najemcy coraz częściej chcą jednak czegoś więcej. My to „więcej” dajemy w postaci ładnego budynku, który pasuje do otaczającej go rzeczywistości. Tak jest w przypadku inwestycji w Krakowie, tak jest w przypadku Chmielnej w Warszawie oraz we Wrocławiu.

Dla kogo są biurowce Cavatiny?

Dążymy do tego by nasze inwestycje nie były zwykłymi bryłami, w których zlokalizowane są biura. Jest w nich miejsce na część mieszaną, społeczno – usługową. Oprócz biur, w każdym biurowcu są przestrzenie retailowe, przestrzenie usługowe: kluby fitness, sklepy czy przedszkola. Nasze biurowce mają służyć też okolicznym mieszkańcom. Chcemy pobudzać miejsca, w których lokujemy inwestycje, tworzyć coś dla otoczenia i to nam się udaje. 

Jakie wnętrza kryją biurowce Cavatiny? Też się wyróżniają?

Oczywiście, że tak. Przykładamy ogromną wagę do każdego elementu wykończenia. Nawet klatki schodowe wykańczane są drewnem sprowadzanym z Katalonii... dbamy o każdy etap. Korzystamy głównie z certyfikowanych materiałów, zachowując najwyższą jakość oraz zgodność z obecnymi normami środowiskowymi.

Cały wywiad do przeczytania na Property News.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie