REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Plac Europejski znów otwiera się na mieszkańców

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 12 lip 2018 11:25
Plac Europejski znów otwiera się na mieszkańców
fot. mat. pras.

Na seanse u stóp Warsaw Spire w każdą środę, czwartek i niedzielę zaprasza organizator, firma Ghelamco Poland oraz partner wydarzenia, firma Samsung. W repertuarze znajdą się kinowe hity ostatnich lat, znane filmy dokumentalne i animowane bajki dla najmłodszych.

REKLAMA

Ponad 20 filmów 3 razy w tygodniu czeka w te wakacje na placu Europejskim na miłośników kina. Na dużym ekranie zobaczymy produkcje, które docenili widzowie i krytycy na całym świecie. Pierwszy seans już w najbliższy czwartek 19 lipca o godz. 20:30.

– Plac Europejski na stałe wpisał się w świadomość mieszkańców Warszawy jako miejsce kultury, rozrywki i wypoczynku. Ubiegłoroczne kino letnie okazało się ogromnym sukcesem – już pierwszy pokaz zgromadził ponad 600 widzów, a przez całe wakacje filmy obejrzało łącznie ponad 5 tys. osób. W te wakacje przygotowaliśmy jeszcze bardziej zróżnicowany repertuar i więcej seansów, na które serdecznie zapraszamy – mówi Jarosław Zagórski, dyrektor handlowy i rozwoju Ghelamco Poland.

Kino Letnie na placu Europejskim będzie działać 3 razy w tygodniu od 19 lipca do końca sierpnia. Środy to czas dla dokumentów. Jako pierwsza wyświetlona zostanie nagrodzona Oscarem „Amy” w reż. Asifa Kapadii. Jest to prawdziwa historia piosenkarki Amy Winehouse, która zmarła na skutek zatrucia alkoholowego w wieku 27 lat. W czwartki na amatorów dobrego kina czekać będą hity ostatnich lat. Na dobry początek „Mad Max: Fury Road” w reż. George’a Millera z Charlize Theron i Tomem Hardy w rolach głównych. Obraz był bardzo dobrze przyjęty przez publiczność i znawców kinematografii, czego dowodem jest m.in. sześć przyznanych Oscarów. Niedzielne seanse dla najmłodszych miłośników kina rozpocznie historia „Baleriny”, a dokładnie jedenastoletniej Felicji, która ucieka do Paryża, aby zrealizować swoje marzenie i zostać profesjonalną tancerką w operze.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie