REKLAMA
PARTNER PORTALU partner portalu
×

Szukaj w serwisie

Pod Warszawą powstaje nowy park handlowy. To projekt MODO Architektura

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 24 paź 2022 14:40
Pod Warszawą powstaje nowy park handlowy. To projekt MODO Architektura
Wiosną 2023 r. otwarcie parku handlowego Glinianka w Łubnej pod Warszawą, fot. mat. prasowe

Trwają zaawansowane prace przy budowie parku handlowego Glinianka w podwarszawskiej miejscowości Łubna położonej w pobliżu Góry Kalwarii. Inwestycja realizowana jest przez spółkę z grupy REDKOM Development , zaś za koncepcję architektoniczną odpowiada MODO Architektura.

REKLAMA

  • W podwarszawskiej miejscowości Łubna położonej w pobliżu Góry Kalwarii powstaje nowy park handlowy.
  • Inwestycja realizowana jest przez spółkę z grupy REDKOM Development , zaś za koncepcję architektoniczną odpowiada MODO Architektura.
  • Inwestycja zlokalizowana jest na ponad 3 ha działce.
  • Znajdzie się w niej 16 lokali o łącznej powierzchni 10 tys. mkw. GLA.

Aktualnie realizowane są prace ziemne oraz montowana jest konstrukcja obiektu. Prace realizowane są zgodnie z harmonogramem, który zakłada otwarcie obiektu wiosną 2023 roku, zaś pierwsi najemcy odbiorą lokale już w grudniu bieżącego roku. W obiekcie swoje sklepy otworzą ogólnopolskie sieci handlowe branży modowej, obuwniczej oraz gospodarstwa domowego. Operatorem spożywczym będzie supermarket Carrefour.

Park handlowy miejsce spotkań

Park handlowy Glinianka to obiekt idealnie wkomponowany w lokalne uwarunkowania handlowe i potrzeby lokalnej społeczności. Zapewni okolicznym mieszkańcom dostęp do nowoczesnej oferty handlowej i usługowej. Bardzo dobra lokalizacja oraz duży potencjał zakupowy powoduje duże zainteresowanie obiektem ze strony najemców, a znaczna część powierzchni w realizowanym parku handlowym jest już wynajęta – mówi Anna Wojciechowska, Senior Leasing Manager w Scallier, która odpowiada za komercjalizację nowego parku.

Park Glinianka będzie miejscem, w którym można również spotkać się ze znajomym na kawę i miło spędzić czas. Działka nad stawem została zakupiona z myślą o przygotowaniu strefy rekreacyjnej, dlatego zaprojektowano tu zewnętrzną przestrzeń relaksu i wypoczynku, która zostanie wyposażona w stoliki, ławki, leżaki, boisko do piłki plażowej oraz pięknie zagospodarowany zielony skwer. 

Inwestor z grupy REDKOM Development, ma nadzieję, że Park Glinianka nie będzie tylko popularnym punktem, w którym można zrobić zakupy, ale również chętnie odwiedzanym miejscem spotkań, ruchu na świeżym powietrzu i kompleksowego wypoczynku.

Za koncepcję architektoniczną odpowiadała firma MODO Architektura.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie