REKLAMA
PARTNER PORTALU partner portalu
×

Szukaj w serwisie

Porto Office szkicu IMB Asymetria z doradcą

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 23 lis 2017 14:53
Porto Office szkicu IMB Asymetria z doradcą
Fot. materiały prasowe
Porto Office szkicu IMB Asymetria z doradcą
Porto Office szkicu IMB Asymetria z doradcą
Porto Office szkicu IMB Asymetria z doradcą

Firma doradcza JLL została wybrana przez portugalską spółkę Porto Office wyłącznym agentem odpowiedzialnym za proces wynajmu powierzchni w budynku Porto Office A – drugim etapie krakowskiej inwestycji biurowo-usługowej.

REKLAMA

- Porto Office jest nietuzinkowym projektem biurowym łączącym nowoczesność z naturą. Pozwoliła na to między innymi wyjątkowa lokalizacja biurowca, który znajduje się w pobliżu rekreacyjnych i wypoczynkowych terenów zielonych. Bliskość przyrody daje pracownikom możliwość relaksu – ułatwia równowagę pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym. Ponadto, w najbliższej okolicy usytuowane są liczne punkty handlowe, usługowe, gastronomiczne i hotele, z których nasi najemcy mogą korzystać bez konieczności pokonywania dużych odległości. Wszystkie te atuty pozwalają na stworzenie komfortowego i nowoczesnego miejsca do pracy - mówi Jose Eduardo Gonçalves dos Reis, prezes spółki Porto Office A, która jest inwestorem projektu.

Porto Office to nowoczesny zespół dwóch kameralnych budynków biurowych, które odzwierciedlają najwyższe standardy architektoniczne i wykorzystują najnowocześniejsze technologie, aby spełnić oczekiwania najemców i zapewnić przyjazne warunki pracy.

- Cieszymy się, że Kraków będzie mógł się pochwalić kolejnym kompleksem biurowym doskonałej jakości. Najemcy poszukują nowoczesnych, elastycznych powierzchni budowanych zgodnie z zasadami zrównoważonego budownictwa. Budynek A Porto Office otrzyma certyfikat LEED na złotym poziomie, co potwierdza dbałość dewelopera o wysokie standardy. Jesteśmy przekonani, że przyszli najemcy docenią lokalizację, otoczenie zieleni oraz ciekawą architekturę obiektu - komentuje Rafał Oprocha, dyrektor krakowskiego biura JLL.

W pierwszym etapie projektu powstał budynek Porto Office B, zbudowany na planie litery L, oferujący 5,5 tys. mkw. powierzchni użytkowej biur i usług. W drugim etapie w budowie jest biurowiec Porto Office A, zaprojektowany na planie prostokąta z wewnętrznym zielonym patio, mającym pełnić funkcję ogrodu. Biurowiec dostarczy na krakowski rynek ponad 7,1 tys. mkw. powierzchni. Poza parkingiem podziemnym, w planach są także prace nad infrastrukturą techniczną, m.in. przebudowa chodnika, wykonanie drogi rowerowej i sygnalizacji świetlnej.

Oba budynki wchodzące w skład kompleksu zostały zaprojektowane przez lokalne biuro IMB Asymetria. Zakończenie budowy przewidywane jest na koniec grudnia 2018 r.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie