×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Powiększony salon Reserved w nowej aranżacji

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 17 cze 2014 11:17
Powiększony salon Reserved w nowej aranżacji
Atrium Plejada

Nowy salon Reserved w bytomskim centrum handlowym Atrium Plejada zajmie ponad 1,4 tys. mkw. powierzchni centrum i będzie większy od poprzedniego o 500 mkw. (czyli o 55 proc.).

REKLAMA

W dniu 20 czerwca br. w bytomskim Atrium Plejada nastąpi otwarcie powiększonego salonu Reserved w nowej aranżacji. 

Reserved to polska marka odzieżowa, której kolekcje dla kobiet, mężczyzn i dzieci dostępne są w 10 europejskich krajach. Pierwszy sklep pod tą nazwą został otworzony w Polsce w połowie lat dziewięćdziesiątych. Do dzisiaj powstało około 340 salonów w Europie Środkowej i Wschodniej. Marka Reserved oferuje kilka niezależnych linii dedykowanych kobietom i mężczyznom w zależności od ich oczekiwań, stylu życia i podejścia do mody. Kolekcje dziecięce Reserved Kids są przeznaczone dla dzieci w wieku od 0 do 14 lat. W ofercie sklepu m.in.: odzież damska, męska i dziecięca, obuwie, akcesoria i dodatki.

Atrium Plejada posiada bogaty dobór marek odzieżowych oraz niezwykłą atmosferę. Na powierzchni ponad 15 tys. mkw. GLA znajduje się ponad 60 sklepów i punktów usługowych. Na parkingu centrum, który może pomieścić ponad 1,4 tys. aut znajduje się parking strzeżony, stacja benzynowa Carrefour oraz myjnia samochodowa IMO.

Atrium Plejada położona jest przy al. Jana Nowaka Jeziorańskiego (przy drodze krajowej nr 88).

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie