REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Powiew luksusu w nadmorskim kurorcie. Oto Verano Residence projektu Ideograf

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 18 paź 2017 11:07
Powiew luksusu w nadmorskim kurorcie. Oto Verano Residence projektu Ideograf
Verano Residence projektu Ideograf fot. mat. prasowe

W Jurarcie powstaje najnowsza inwestycja spółki Dekpol - Verano Residence spod kreski pracowni Ideograf. To obiekt dla osób inwestujących w apartamenty pod wynajem krótkoterminowy. Inwestycję wyróżnia architektura i inteligentne rozwiązania.

REKLAMA

Verano Residence to inwestycja firmy Dekpol S.A., która powstaje przy ul. Mestwina w Juracie na Półwyspie Helskim. Położona blisko morza willa, zainspirowana stylem luksusowych rezydencji znad francuskiej riwiery, oferuje ekskluzywne apartamenty, które będą inwestycją dla wszystkich tych, którzy szukają atrakcyjnych nieruchomości pod wynajem krótkoterminowy. W ramach inwestycji zaplanowano 11 luksusowych apartamentów o optymalnej dla „wczasowiczów” powierzchni od 30,9 do 57,6 mkw. i strukturze pokoi od 1 do 3. Do każdego apartamentu będzie przynależeć balkon lub taras o powierzchni nawet do 37 mkw. Projekt inwestycji uwzględnia również powstanie podziemnego garażu oraz naziemnych miejsc postojowych.

Luksusowo i inteligentnie

Dzięki specjalnej aplikacji mobilnej, opartej na bezprzewodowej technologii Z-Wave, ten high-endowy system umożliwi zdalną obsługę większości urządzeń znajdujących się w apartamencie. Za pomocą aplikacji w telefonie komórkowym będzie można m.in. kontrolować dostęp do apartamentu , sterować ogrzewaniem, a dzięki czujnikom ruchu i temperatury zarządzać mediami w apartamencie. System sterowania natężeniem światła dodatkowo zostanie połączony z syreną alarmową.

Deweloperem i generalnym wykonawcą inwestycji jest firma Dekpol S.A. Projekt architektoniczny budynku i wnętrz przygotowało Studio Ideograf z Gdyni.

Zakończenie budowy Verano Residence planowane jest w I kwartale 2018 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie