×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Poznaj nominowanych w konkursie Prime Property Prize 2016

  • Autor: propertydesign.pl
  • 22 sie 2016 14:06
Poznaj nominowanych w konkursie Prime Property Prize 2016

Organizowana przez Grupę PTWP, wydawcę Propertynews.pl i Propertydesign.pl, piąta edycja konkursu Prime Property Prize 2016 wkracza w kolejną fazę. Przedstawiamy listę TOP 5 w 10 kategoriach, w tym Architektura.

REKLAMA

Jakie obiekty w ostatnim roku wyznaczyły nowe trendy w architekturze? Które projekty i firmy miały największy wpływ na wydarzenia na rynku nieruchomości komercyjnych? Zwycięzców wyłoni Prime Property Prize 2016 - konkurs organizowany przez Grupę PTWP SA, wydawcę Propertynews.pl i Propertydesign.pl - towarzyszący konferencji Property Forum 2016.

Lista nominacji została przygotowana na podstawie zgłoszeń Czytelników portali PropertyNews.pl i PropertyDesign.pl oraz prac Członków Forum Ekspertów.

Poznaj nominowanych i zagłosuj

Plebiscyt ma za zadanie wyłonić firmy oraz projekty, które w ostatnim roku miały największy wpływ na wydarzenia na rynku nieruchomości komercyjnych, a także osobistości, których spektakularne działania wpłynęły na rozwój całej branży.

Uroczysta Gala wręczenia nagród Prime Property Prize 2016, która odbędzie się w Domu Mody VitKac i będzie podsumowaniem pierwszego dnia Property Forum 2016, zaplanowanego w dniach 26-27 września 2016 roku w Warszawie (hotel Sheraton).

Dowiedz się więcej o Property Forum 2016

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie