×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Poznań City Center - otwarcie dopiero po majówce

  • Autor: Propertynews.pl
  • 30 kwi 2014 15:59
Poznań City Center - otwarcie dopiero po majówce
Poznań City Center, Philips
Poznań City Center - otwarcie dopiero po majówce
Poznań City Center - otwarcie dopiero po majówce

Centrum handlowe Poznań City Center zostanie ponownie otwarte najprawdopodobniej 5. maja po południu - poinformował portal Propertynews.pl Leszek Sikora, dyrektor zarządzający ECE Projektmanagement Polska.

REKLAMA

Obecnie na terenie Poznań City Center trwają intensywne prace, do których Powiatowa Inspekcja Nadzoru Budowlanego zobowiązała właściciela obiektu.
Przypomnijmy, że w nocy z 24. na 25. kwietnia w budynku centrum handlowego oderwał się fragment podwieszanego sufitu o łącznej powierzchni 1000 mkw. Nikt nie został poszkodowany.

- Galeria handlowa będzie mogła zostać ponownie otwarta po akceptacji stosownego raportu przez Powiatową Inspekcję Nadzoru Budowlanego, ale z wyłączeniem części bezpośrednio dotkniętej usterką. Stanie się to najprawdopodobniej w poniedziałek po południu lub we wtorek rano - wyjaśnia Leszek Sikora.


Poznań City Center
, otwarty w październiku 2013, to jedno z największych centrów handlowych w Poznaniu, zlokalizowany tuż przy Głównym Dworcu Kolejowym. Jest w nim zlokalizowane ponad 250 punktów handlowych, parking na 1500 samochodów oraz terminal autobusowy. Powierzchnia centrum wynosi 58 tys. mkw. GLA.

Projekt architektoniczny Poznań City Center wykonali architekci z Bose International Planning and Architecture. Inwestorem nowego centrum jest TriGranit Development sp. z o.o. Do oświetlenia galerii wykorzystano ponad 12 tys. opraw Philips, a do iluminacji elewacji – 1600 opraw Philips.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie