×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Primark w Manufakturze otwarty. Zajrzeliśmy do wnętrz!

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 19 wrz 2023 10:46
Primark w Manufakturze otwarty. Zajrzeliśmy do wnętrz!
Primark, międzynarodowy detalista odzieżowy, otworzył dziś drzwi swojego szóstego sklepu w Polsce, w Łodzi, fot. mat. pras.

W łódzkiej Manufakturze otwarto 6. sklep Primark w Polsce. Salon o powierzchni 3,3 tys. mkw. kosztował... 9 mln euro.

REKLAMA

  • Primark, międzynarodowy detalista odzieżowy, otworzył dziś drzwi swojego szóstego sklepu w Polsce, w Łodzi.
  • Nowa lokalizacja znajduje się w Manufakturze, największym centrum handlowo-rozrywkowym w Łodzi oraz jednym z najczęściej odwiedzanych punktów turystycznych w mieście.
  • Primark zainwestował ponad 9 milionów euro w nowy sklep, tworząc jednocześnie ponad 150 miejsc pracy dla lokalnej gospodarki.

Primark w Łodzi to ponad 3 300 mkw. powierzchni handlowej na jednej kondygnacji. W łódzkim salonie klienci znajdą najnowsze trendy, jak również artykuły codziennego użytku w przystępnych cenach, w tym odzież damską, męską i dziecięcą, a także kosmetyki, akcesoria czy artykuły wyposażenia wnętrz. 

Aby jeszcze bardziej wzmocnić doświadczenia zakupowe, Primark w Łodzi jest drugim sklepem w Polsce, w którym dostępne są kasy samoobsługowe. Co więcej, niedawno uruchomiona strona internetowa Primark pozwoli mieszkańcom Łodzi i okolic przeglądać asortyment online i sprawdzać dostępność produktów z wyprzedzeniem, dzięki czemu zakupy w sklepie będą wygodniejsze.

Nowa lokalizacja obejmuje również rosnącą gamę produktów dostępnych w ramach linii Primark Cares, odzwierciedlającej zaangażowanie firmy w oferowanie zrównoważonej mody w przystępnych cenach. Już połowa ubrań Primark jest wykonana z materiałów pochodzących z recyklingu lub pozyskiwanych w bardziej zrównoważony sposób, a detalista zobowiązał się podwoić tę liczbę do 2030 roku.

- Z przyjemnością informujemy, że nasze drzwi w szóstym sklepie w Polsce, w Manufakturze w Łodzi, są już otwarte. To dla nas niezwykłe osiągnięcie, stanowiące dowód rozwoju Primark na tym rynku oraz swojego rodzaju kamień milowy po zaledwie trzech latach od otwarcia pierwszego sklepu w Warszawie. Już teraz oferujemy nasze unikalne doświadczenia zakupowe w największych miastach w Polsce. Serdecznie witamy nowych klientów i dziękujemy całemu zespołowi za zaangażowanie i ogromny wysiłek, który przyczynił się do tego sukcesu - mówi Maciej Podwojski, Head of Sales, CEE w Primark.

Europa Środkowo-Wschodnia pozostaje kluczowym regionem rozwoju dla Primark. W tym roku detalista otworzył swój pierwszy sklep na Słowacji, zlokalizowany w Eurovea w Bratysławie, a także uruchomił drugą lokalizację w Rumunii, w AFI Cotroceni w Bukareszcie. Niedawno marka otworzyła swój piąty polski sklep w Magnolia Park we Wrocławiu, a w 2024 roku Primark wejdzie na 17. rynek, otwierając swój pierwszy sklep w Budapeszcie na Węgrzech.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie