×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Projekt Broadway Malyan otwarty z pompą przez Księcia i Księżną Cambrigde

  • Autor: Propertydesign.pl
  • Opublikowano: 18 kwi 2018 09:20
  • Zaktualizowano: 18 kwi 2018 09:24
Projekt Broadway Malyan otwarty z pompą przez Księcia i Księżną Cambrigde
fot. Broadway Malyan

Budynek zaprojektowany przez Broadway Malyan dla Uniwersytetu Coventry został oficjalnie otwarty przez Księcia oraz Księżną Cambrigde.

REKLAMA

Para Królewska zwiedziła wart 59 milionów funtów Budynek Nauki i Zdrowia, który stwarza nowe możliwości kształcenia pielęgniarek, sanitariuszy, położnych oraz innych pracowników służby zdrowia.

Budynek jest odzwierciedleniem drogi, jaką zwykle przebywa pacjent – poza imitacją karetki pogotowia znajdują się tu także oddziały szpitalne dla pacjentów, sala operacyjna i dwa ośrodki rehabilitacyjne, a także największe w Wielkiej Brytanii laboratorium dydaktyczne. Obiekt został otwarty dla studentów w październiku 2017r.

Mark Evans ze studia Broadway Malyan w Birmingham odpowiedzialny za projekt uważa, że wizyta pary królewskiej była wspaniałym uwieńczeniem tego cudownego i dającego dużo satysfakcji projektu.

- Stworzyliśmy nie tylko kawałek rozpoznawalnej architektury, lecz także wspólnie z uniwersytetem opracowaliśmy zmianę metod nauczania poprzez wprowadzenie różnego rodzaju symulacji, co spotkało się z bardzo pozytywnym odbiorem środowiska nauczycielskiego oraz studentów - mówi Evans. Obecność Księcia i Księżnej Camridge na oficjalnej ceremonii otwarcia budynku jest wspaniałym podsumowaniem oraz zasłużonym uznaniem dla projektu oraz ciężkiej pracy zespołu, który go tworzył. Pokazuje to także jak bardzo dumny jest Uniwersytet Coventry ze swojego nowego Budynku Nauki i Zdrowia - dodaje.

- Z dumą zaprezentowaliśmy innowacyjne formy nauczania i praktyczne działania, które wzbogacają doświadczenia naszych studentów pielęgniarstwa i opieki zdrowotnej - powiedział John Latham, Vice-Kanclerz Uniwersytetu Coventry.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie