Projekt Kuryłowicz & Associates w finale Prime Property Prize 2016propertydesign.pl - 24-08-2016 11:43


Zaprojektowany przez pracownię Kuryłowicz & Associates biurowiec Quattro Business Park Five w Krakowie ma szansę na statuetkę w konkursie Prime Property Prize 2016 w kategorii Architektura.

Biurowiec Quattro Business Park Five otwarto w listopadzie 2015 roku. Obiekt, którego inwestorem jest spółka Buma Inwestor, o powierzchni 8,9 tys. mkw., to piąty budynek wchodzący w skład nowoczesnego kompleksu Quattro Business Park.

Zagłosuj na Quattro Business Park Five w konkursie Prime Property Prize

Charakterystyczna bryła budynku została zaprojektowana na planie trójkąta o harmonijnie zaokrąglonych narożach. Podobnie jak w przypadku pozostałych obiektów zrealizowanych w ramach kompleksu, również i tu przestrzeń została zaprojektowana z myślą o jak największej ergonomii.

Organizatorem konkursu jest Grupa PTWP SA, wydawca portali Propertynews.pl i Propertydesign.pl, organizator VI edycji konferencji Property Forum 2016.

Konkurs Prime Property Prize 2016 ma za zadanie wyłonić firmy oraz projekty, które w ostatnim roku miały największy wpływ na wydarzenia na rynku nieruchomości komercyjnych, a także osobistości, których spektakularne działania odegrały kluczową rolę w rozwoju całej branży.

Uroczysta Gala wręczenia nagród Prime Property Prize 2016, która odbędzie się w Domu Mody VitKac i będzie podsumowaniem pierwszego dnia Property Forum 2016, zaplanowanego w dniach 26-27 września 2016 roku w Warszawie (hotel Sheraton).