REKLAMA
PARTNER PORTALU partner portalu
×

Szukaj w serwisie

Projektanci centrów handlowych tworzą oryginalne strefy gastronomiczne

  • Autor: Property Design
  • 07 sty 2014 13:20
Projektanci centrów handlowych tworzą oryginalne strefy gastronomiczne

Galerie handlowe stawiają już nie tylko na liczne sklepy przyciągające klientów. Siłą napędową stają się także strefy gastronomiczne, które oprócz oferty kulinarnej zapewni mają dobrą atmosferę spotkań. W nowym warszawskim centrum handlowym Plac Unii za projekt i aranżację przestrzeni odpowiedzialne było biuro architektoniczne Forbis Group.

REKLAMA

Zdaniem architektów z firmy Forbis Group zajmującej się kompleksowym projektowaniem i wyposażaniem przestrzeni w obiektach handlowych, od jakiegoś czasu proporcje się odwracają, zaś food courty stają się miejscami spotkań z przyjaciółmi, a nawet rodzinnych obiadów.

- Projektanci centrów handlowych obecnie tworzą oryginalne punkty gastronomiczne, mające być przestrzenią wyróżniającą daną galerię spośród innych. Dlatego właśnie staramy się aranżować przestrzeń służącą nie tylko do pospiesznego spożycia posiłku, lecz przede wszystkim sprzyjającą spędzaniu czasu przy wspólnym stole, gdzie również można łatwo skorzysta internetu czy po prostu odpocząć - mówi Magdalena Jędrysiak, autorka projektu.

Strefa gastronomiczna w Placu Unii City Shopping oferuje restauracje z daniami kuchni włoskiej, orientalnej, polskiej oraz liczne kawiarnie, w których znajduje się miejsce dla ponad 100 osób. 

Forbis Group oferuje projektowanie wnętrz sklepów odzieżowych i innych, a także prace budowlane oraz kompleksową aranżację ekspozycji odzieży, butów lub innego rodzaju produktów. Wykonuje i dostarcza pełne wyposażenie sklepów z odzieżą, w tym meble sklepowe własnej produkcji.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie