×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Projekty PHN-u przyspieszają

  • Autor: propertydesign.pl
  • 16 maj 2014 09:23
Projekty PHN-u przyspieszają
Domaniewska Office Hub, fot. Unibep
Projekty PHN-u przyspieszają
Projekty PHN-u przyspieszają
Projekty PHN-u przyspieszają

Domaniewska Office Hub, Foksal City czy Bartycka Retail Hub - to tylko część inwestycji, nad którymi pracuje właśnie Grupa PHN.

REKLAMA

W I kwartale 2014 r. zostały wykonane prace fundamentowe kompleksu biurowego Domaniewska Office Hub na warszawskim Mokotowie, o szacowanej powierzchni GLA 27 000 mkw. Dla inwestycji został również wybrany generalny wykonawca. Ukończenie prac planowane jest w III kwartale 2015 roku, a projekt skomercjalizowany jest już w około 50 proc. Projekt architektoniczny nowego kompleksu biurowego Domaniewska Office Hub został stworzony przez konsorcjum renomowanych firm: Juvenes – Projekt oraz DDJM Biuro Architektoniczne

W marcu PHN uzyskał pozwolenie na użytkowanie prestiżowego biurowca Foksal City w samym sercu Warszawy, przy ul. Foksal/Krywulta 2. Budynek został zaprojektowany przez pracownię architektoniczną Juvenes – Projekt. Obecnie trwa procedura jego certyfikacji BREEAM na poziomie „very good". Budynek jest w trakcie komercjalizacji.

Spółka zakończyła także przebudowę i modernizację budynku przy ul. Rakowieckiej 19 - Rakowiecka City.

W projekcie Wrocław Industrial Park (joint-venture z Segro) na początku roku została podpisana kolejna umowa najmu. Obecnie łącznie wynajęta powierzchnia to ponad 16 tys. mkw.

Z kolei w maju 2014 r. wybrano pracownię architektoniczną dla inwestycji Intraco City przy ul. Stawki 2 w Warszawie. Współpraca będzie obejmować m.in. wykonanie kompleksowego wielobranżowego projektu koncepcyjnego, budowlanego, przetargowego i wykonawczego, umożliwiającego uzyskanie pozwolenia na użytkowanie.

W projekcie Bartycka Retail Hub, przy ul. Bartyckiej 26 w Warszawie, rozpoczęto prace związane z analizą optymalnych możliwości zagospodarowania terenu.

Spółka kontynuuje także przygotowania do realizacji na nieruchomości przy ul. Świętokrzyskiej 36 nowoczesnej inwestycji biurowo-usługowej klasy A, w ramach umowy o wspólnym przedsięwzięciu z Hochtief.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie