REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Property Design Awards 2022: Ostatnie godziny na oddanie głosu!

  • Autor: propertydesign.pl
  • 17 gru 2021 16:20
Property Design Awards 2022: Ostatnie godziny na oddanie głosu!

Jeszcze tylko kilka godzin zostało na oddanie głosu w plebiscycie Property Design Awards 2022. Zapraszamy do głosowania na najlepsze nowe projekty komercyjne i publiczne w Polsce wśród TOP 5 dla każdej kategorii, wyłonionych ze zgłoszeń czytelników i Jury plebiscytu. Wręczenie nagród odbędzie się podczas 27 stycznia podczas Gali Property Design Awards 2022, będącej wydarzeniem towarzyszącym 4 Design Days 2022 (www.4dd.pl).

REKLAMA

Po przerwie związanej z pandemią Covid-19, wróciliśmy z kolejną edycją konkursu Property Design Awards 2022, która towarzyszy 4 Design Days 2022 - największemu w tej części Europy wydarzeniu świata architektury, wnętrz i wzornictwa oraz nieruchomości (27-30 stycznia 2022 roku, Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach).

Konkurs ma za zadanie nagrodzić najlepsze projekty komercyjne i publiczne w Polsce, oddane do użytku do końca 2021 roku, oraz ich twórców.

ZOBACZ TOP 5 W KAŻDEJ KATEGORII PROPERTY DESIGN AWARDS 2022 I ZAGŁOSUJ!

Unikalne inwestycje, obiekty o wyjątkowej architekturze i przestrzenie pełne inspirującego designu – takie projekty chcemy uhonorować statuetką Property Design Awards 2022!

Nagrodzimy w kategoriach:

Bryła:

  • Hotel
  • Biurowiec
  • Obiekty publiczne (niekomercyjne, np. kulturalne, sportowe, administracji publicznej, dworce, szkoły itp.)
  • Przestrzeń publiczna (np. place, parki, skwery, deptaki, bulwary, ogrody itp.)

Design - wnętrza:

  • Hotel
  • Biuro
  • Przestrzeń handlowo-usługowa
  • Obiekty publiczne (niekomercyjne, np. kulturalne, sportowe, administracji publicznej, dworce, szkoły itp.)

Na zgłoszenia do konkursu czekaliśmy do 30 listopada 2021 roku. Lista obiektów nominowanych w poszczególnych kategoriach konkursu i ich reprezentantów została opublikowana na portalu PropertyDesign.pl w grudniu 2021 roku. Głosowanie czytelników/użytkowników i Jury PropertyDesign.pl potrwa do 10 stycznia 2022 roku.

ZOBACZ RELACJĘ Z OSTATNIEJ EDYCJI PROPERTY DESIGN AWARDS

Ogłoszenie zwycięzców - którzy zostaną wybrani na podstawie głosowania Czytelników oraz Jury -  nastąpi 27 stycznia 2022 roku podczas uroczystej Gali wręczenia nagród Property Design Awards 2022 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym.

Organizatorem konkursu jest Grupa PTWP, wydawca portali PropertyDesign.pl, Dobrzemieszkaj.pl, PropertyNews.pl, organizator 4 Design Days 2022.

ZOBACZ REGULAMIN KONKURSU

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie


DO POBRANIA