×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Propertydesign.pl Forum - już we wrześniu w Warszawie!

  • Autor: propertydesign.pl
  • 27 cze 2018 13:27
  • Aktualizacja: 27 cze 2018 13:40
Propertydesign.pl Forum - już we wrześniu w Warszawie!

Propertydesign.pl Forum będzie wydarzeniem towarzyszącym VIII edycji konferencji Property Forum 2018 - największej imprezy branży nieruchomości komercyjnych w Polsce, zaplanowanej w dniach 17-18 września w hotelu Sheraton w Warszawie. Zapraszamy na spotkanie z jednymi z najlepszych architektów obiektów komercyjnych w Polsce i ich inwestorami.


REKLAMA

Propertydesign.pl Forum to spotkanie dedykowane projektowaniu, designowi i innowacjom w obiektach komercyjnych i przestrzeniach do pracy, handlu i wypoczynku z udziałem m.in. wielu cenionych architektów i projektantów.

VIII edycję Property Forum 2018 wypełnią gorące dyskusje i prezentacje w gronie największych graczy rynku nieruchomości komercyjnych i cenionych ekspertów z Polski i zagranicy. PropTech Festival, „Jeden na jeden”, Propertydesign.pl Forum czy uroczysta Gala Prime Property Prize - w programie wiele nowości i ciekawych wydarzeń!

Organizatorem Property Forum 2018 jest Grupa PTWP - wydawca m.in. Propertynews.pl i Propertydesign.pl oraz organizator takich wydarzeń jak Europejski Kongres Gospodarczy czy 4 Design Days.

Zaplanuj swój udział w dniach 17-18 września 2018 roku w Warszawie, w hotelu Sheraton i odwiedź naszą stronę: www.propertyforum.pl

Zobacz relację z Property Forum 2017

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie