REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

PropTech Festival: Indoorway pomaga tworzyć inteligentne budynki na miarę cyfrowej ery

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 12 wrz 2018 09:00
PropTech Festival: Indoorway pomaga tworzyć inteligentne budynki na miarę cyfrowej ery
Grzegorz Koblański, CEO Indoorway fot. mat. prasowe

Indoorway to jedna z 10 najciekawszych technologii dla nieruchomości wyróżnionych w PropTech Festival - wydarzeniu i konkursie towarzyszącym konferencji Property Forum 2018. Nominowane technologie ocenią czytelnicy portalu Propertynews.pl, głosując na najlepsze.

REKLAMA

Indoorway to technologia precyzyjnej lokalizacji i nawigacji wewnętrznej, opartej o wiele źródeł danych i technik pomiaru, digitalizującej przestrzeń i umożliwiającej interakcje z użytkownikami i zaawansowane analizy poruszania się w przestrzeni.

- Indoorway pomaga tworzyć inteligentne budynki na miarę cyfrowej ery. Przestrzenie, po których łatwo się poruszać, które są interaktywne, przyjazne użytkownikom i mogą być dostosowywane do potrzeb gości, pracowników czy klientów. To szalenie ważne, bo w zamkniętych, zadaszonych obiektach spędzamy 90 proc. czasu. Narzędzia Indoorway umożliwiają tworzenie precyzyjnych i edytowalnych cyfrowych map budynku – opowiada Grzegorz Koblański, CEO Indoorway. Dostarczamy też technologię mikrolokalizacyjną i nawigację po budynku oraz narzędzia analityczne do obserwowania ruchu w obiekcie. Taki zestaw funkcji otwiera szereg nowych możliwości biznesowych dla zarządców i właścicieli nieruchomości w wielu branżach. Indoorway daje wgląd w dane o funkcjonowaniu budynku, które wcześniej praktycznie nie były dostępne - dodaje.

System jest integrowalny z systemami trzecimi oraz aplikacjami poprzez wtyczkę SDK.

Kliknij, aby zagłosować!

W kolejnym etapie konkursu PropTech Festival twórcy technologii zaprezentują się przed Jury i gośćmi konferencji Property Forum 2018. Autorzy trzech najlepszych zostaną ogłoszeni podczas Gali Prime Property Prize 2018 (17 września, hotel Sheraton, Warszawa).

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie