×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Przed nami Noc Wieżowców. Oto lista budynków, które biorą udział w wydarzeniu

  • Autor: Propertydesign.pl
  • Opublikowano: 25 wrz 2018 16:15
  • Zaktualizowano: 25 wrz 2018 16:16
Przed nami Noc Wieżowców. Oto lista budynków, które biorą udział w wydarzeniu
fot. Kuba Jurkowski

Już 29 września br., po raz trzeci, warszawiacy i turyści będą mogli podziwiać Warszawę nocą z najwyższych budynków w mieście.

REKLAMA

Tegoroczna edycja Nocy Wieżowców przyniesie sporo niespodzianek. Na liście budynków, które biorą udział w tym wydarzeniu, pojawią się dobrze znane mieszkańcom Warszawy wieżowce, ale są wśród nich również debiutanci. Po raz pierwszy będzie można zobaczyć panoramę stolicy z okien hotelu Holiday Inn Warsaw City Centre. Gospodarze przygotowali dla uczestników ponadto Happy Hour w barze.

Kolejną niespodziankę przygotował hotel Westin. Każdy uczestnik otrzyma kupon 1+1 na drinka oraz dodatkowo za opublikowanie zdjęcia z baru na Instagramie z odpowiednimi # otrzyma voucher do wykorzystania przy następnej wizycie.

W wieżowcu Warsaw Trade Tower zaś goście będą mogli zobaczyć Warszawę w najdrobniejszych szczegółach przez lornetki i lunety, które na Noc Wieżowców przygotowała firma Delta Optikal.

Podczas Nocy Wieżowców zadebiutuje również hotel Leonardo Royal Hotel Warsaw (JM Tower), kompleks biurowy Generation Park oraz Hotel Europejski z niesamowitym widokiem na skyline i plac Piłsudskiego. Ciekawostką będzie możliwość odwiedzenia po raz ostatni przeznaczonego do rozbiórki wieżowca Ilmet przy rondzie ONZ. Budynek w przyszłości zastąpi ponad 188 metrowa wieża. Partnerem tegorocznej edycji jest Cushman & Wakefield.

W tym roku uczestnicy Nocy Wieżowców będą mogli podziwiać Warszawę z okien między innymi: Hotel Europejski, Cosmopolitan, Eurocentrum Office Complex, Intercontinental Warszawa, Intraco, Ilmet, Generation Park, Novotel, Rondo 1, Warsaw Spire, Prosta Tower, Warsaw Trade Tower, Złota 44, Leonardo Royal Hotel Warsaw (JM Tower), Westin, Holiday Inn Warsaw City Centre i Błękitny Wieżowiec.

Rezerwacji terminów można dokonywać za pośrednictwem platformy rezerwacyjnej (http://nocwiezowcow2018.evenea.pl/), gdzie codziennie dodawane są kolejne pule biletów. – Wejściówki rezerwuje się na konkretny budynek i godzinę (jedna osoba może nabyć maksymalnie 4). Z biletem należy stawić się we wskazanym na bilecie miejscu 15 minut przed godziną wejścia.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie