×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Przy centrum Nowe Bielawy w Toruniu powstał drugi park handlowy. Otwarcie niebawem

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 07 cze 2023 12:53
Przy centrum Nowe Bielawy w Toruniu powstał drugi park handlowy. Otwarcie niebawem
Park handlowy przy Nowych Bielawach w Toruniu, fot. mat. prasowe Nowe Bielawy

W najbliższy piątek, 9 czerwca swoje podwoje otworzy drugi park handlowy powstały przy centrum Nowe Bielawy.

REKLAMA

  • Z pozwoleniem na użytkowanie w ręku Nowe Bielawy rozpoczęły odliczanie do otwarcia parku handlowego, który wyrósł przy centrum handlowym.
  • Zaplanowano je na najbliższy piątek, 9 czerwca.
  • Jest to już druga tego typu inwestycja, która w ciągu ostatniego roku powstała przy ul. Olszyńskiej.
  • Nowy park handlowy, podobnie jak działająca już od kilku miesięcy bliźniacza inwestycja, jest jednokondygnacyjny i wolno stojący.
  • Otwarcie drugiego parku handlowego wieńczy trwającą od 2022 roku, dwuetapową rozbudowę centrum handlowego Nowe Bielawy.

W listopadzie ubiegłego roku zadebiutował tu park handlowy, który pomieścił 3 sklepy wielkopowierzchniowe – TEDi, Komfort i NEONET. Teraz, wraz z otwarciem drugiego obiektu, który zlokalizowany jest kilkanaście metrów od Nowych Bielaw, kupujący zyskają kolejne 3 duże sklepy.

W jego ofercie pojawi się: sklep popularnej marki Sinsay – tu powstały w nowym koncepcie sieci, sklep z artykułami dla zwierząt Maxi Zoo, a także sklep jednej z największych w Europie sieci dyskontów niespożywczych – Action.

Nowy park handlowy, podobnie jak działająca już od kilku miesięcy bliźniacza inwestycja, jest jednokondygnacyjny i wolno stojący. Do umiejscowionych w nim sklepów wchodzi się bezpośrednio z ulicy. Wokół obiektu z myślą o kupujących przygotowano natomiast 100 nowych miejsc parkingowych. 

Otwarcie drugiego parku handlowego wieńczy trwającą od 2022 roku, dwuetapową rozbudowę centrum handlowego Nowe Bielawy. W efekcie tych prac popularny w Toruniu obiekt zyskał 2 parki handlowe i 6 nowych sklepów – mówi Barbara Wojdełko, CEO w Greenman Poland. 

– Razem obiekty przy ul. Olszyńskiej tworzą nowoczesny i komfortowy kompleks handlowy, który daje mieszkańcom regionu jeszcze więcej możliwości zakupowych, zapewniając dostęp do szerokiej oferty, opartej na doskonale znanych i atrakcyjnych konsumencko markach – dodaje. 

W otwarciu, które zaplanowano w piątek na godz. 9.00, wezmą udział przedstawiciele inwestora i dyrekcji centrum handlowego, a także przedstawiciele marek, które tego dnia zadebiutują w Toruniu. Także od godz. 9.00 klienci będą mogli zrobić już zakupy w nowych sklepach.  

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie