Przy warszawskiej Stodole stoją dźwigi. Nowa inwestycja SGH wychodzi spod ziemioprac. Anna Liszka - 22-07-2022 09:25


Już dwa dźwigi stoją przy ul. Batorego 8, gdzie trwają intensywne prace. Tuż przy kultowym klubie "Stodoła" na warszawskim Mokotowie powstaje Centrum Przestrzeni Innowacyjnej zaprojektowane przez Stelmach i Partnerzy dla SGH.

Na placu budowy przy ul. Batorego 8 w Warszawie trwają intensywne prace, które przyspieszyły w okresie letnim. Już dwa dźwigi stoją na budowie, zaś inwestycja SGH-a wychodzi spod ziemi. Chodzi o Centrum Przestrzeni Innowacyjnej.

Pięć lat temu, projekt Stelmach i Partnerzy zwyciężył w konkursie zorganizowanym przez władze uczelni i SARP na projekt centrum. Pierwotnie władze uczelni planowały rozpoczęcie budowy w II połowie 2018 roku, jednak projekt przesunął się w czasie.

{article;38518;Jak projekt Nowe Centrum Warszawy zmienia stolicę;https://pliki.propertydesign.pl/i/14/10/38/141038_300.jpg}

Nowy obiekt dla Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie ma pobudzać innowacyjność i oferować atrakcyjną przestrzeń publiczną dla wszystkich. Ma nie tylko spełnić oczekiwania studentów i wykładowców, ale również zagospodarować ten ważny i delikatny fragment warszawskiego Mokotowa.