×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Przy warszawskiej Stodole stoją dźwigi. Nowa inwestycja SGH wychodzi spod ziemi

  • Autor: oprac. Anna Liszka
  • Opublikowano: 22 lip 2022 09:25
  • Zaktualizowano: 22 lip 2022 09:31
Przy warszawskiej Stodole stoją dźwigi. Nowa inwestycja SGH wychodzi spod ziemi
Na placu budowy przy ul. Batorego 8 w Warszawie trwają intensywne prace, które przyspieszyły w okresie letnim, fot. Anna Liszka

Już dwa dźwigi stoją przy ul. Batorego 8, gdzie trwają intensywne prace. Tuż przy kultowym klubie "Stodoła" na warszawskim Mokotowie powstaje Centrum Przestrzeni Innowacyjnej zaprojektowane przez Stelmach i Partnerzy dla SGH.

REKLAMA

  • Centrum Przestrzeni Innowacyjnej dla SGH-u powstaje przy ul. Batorego 8 w Warszawie, tuż przy "Stodole". 
  • Na placu budowy trwają intensywne prace.

Na placu budowy przy ul. Batorego 8 w Warszawie trwają intensywne prace, które przyspieszyły w okresie letnim. Już dwa dźwigi stoją na budowie, zaś inwestycja SGH-a wychodzi spod ziemi. Chodzi o Centrum Przestrzeni Innowacyjnej.

Pięć lat temu, projekt Stelmach i Partnerzy zwyciężył w konkursie zorganizowanym przez władze uczelni i SARP na projekt centrum. Pierwotnie władze uczelni planowały rozpoczęcie budowy w II połowie 2018 roku, jednak projekt przesunął się w czasie.

Nowy obiekt dla Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie ma pobudzać innowacyjność i oferować atrakcyjną przestrzeń publiczną dla wszystkich. Ma nie tylko spełnić oczekiwania studentów i wykładowców, ale również zagospodarować ten ważny i delikatny fragment warszawskiego Mokotowa.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie