×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Qubus Hotel Gdańsk przyjazny rowerzystom

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 18 cze 2014 16:48
Qubus Hotel Gdańsk przyjazny rowerzystom
Rowery dla gości Qubus Hotel Gdańsk
Qubus Hotel Gdańsk przyjazny rowerzystom
Qubus Hotel Gdańsk przyjazny rowerzystom
Qubus Hotel Gdańsk przyjazny rowerzystom
Qubus Hotel Gdańsk przyjazny rowerzystom

Goście Qubus Hotel Gdańsk mogą wypożyczać w obiekcie rowery. Wszystkie pojazdy są wygodne, w pełni wyposażone i w bardzo dobrym stanie technicznym. Jest to tzw. typ rowerów miejskich, które sprawdzają się na miejskim podłożu.

REKLAMA

- Większość naszych gości lubi aktywnie spędzać wolny czas, dlatego oprócz znanych i lubianych rejsów hotelową Q-łódką, proponujemy możliwość wypożyczenia rowerów na miejskie przejażdżki. W związku z tym wybraliśmy wysokiej jakości,4 rowery polskiej firmy. Udostępniamy też fanom dwóch kółek specjalne mapy z trasami turystycznymi w okolicy naszego obiektu – mówi Rafał Willich Dyrektor Qubus Hotel Gdańsk - dodatkowym atutem jest również świetna lokalizacja hotelu w centrum miasta, przy rzece Motławie, a także to, że samo miasto inwestuje intensywnie w rozwój infrastruktury rowerowej. Dzięki temu Gdańsk zaczyna aktywnie kreować przestrzeń miejską dla rowerzystów rozwijając ją w ramach idei „miasta krótkich odległości”  – dodaje Rafał Willich.

Wszystkie pojazdy są wygodne, w pełni wyposażone i w bardzo dobrym stanie technicznym. Jest to tzw. typ rowerów miejskich, które sprawdzają się na miejskim podłożu.

- Zwiedzanie miast i regionów na rowerze to coraz bardziej popularna rozrywka. Goście Qubus Hotel już od jakiegoś czasu pytają o możliwość wypożyczenia rowerów w naszych obiektach, dlatego docelowo będziemy chcieli wprowadzić je do większości naszych hoteli. Na razie dwukołowce mamy w Krakowie i Gdańsku - podsumowuje Karolina Celińska Specjalista ds. Marketingu i PR w sieci Qubus Hotel. 

Rowery udostępniane są gościom hotelowym zarówno na pół dnia (6h – 20PLN/szt.), jak i na cały dzień (12h – 40PLN/szt.).

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie