×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Relaks w pracy? To możliwe na wyjątkowym zielonym tarasie

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 28 wrz 2017 10:55
Relaks w pracy? To możliwe na wyjątkowym zielonym tarasie
Vector taras fot. mat. prasowe
Relaks w pracy? To możliwe na wyjątkowym zielonym tarasie
Relaks w pracy? To możliwe na wyjątkowym zielonym tarasie
Relaks w pracy? To możliwe na wyjątkowym zielonym tarasie

Vector+, pierwszy biurowiec w północno-zachodniej Woli, prezentuje koncepcję tarasu ogólnodostępnego dla pracowników. Dzięki praktycznie zaprojektowanym strefom, które zajmą łącznie 350 mkw., na tarasie będzie można zjeść śniadanie, ćwiczyć jogę, odpocząć na leżaku czy zorganizować wieczorne spotkanie – wszystko w relaksującym otoczeniu zieleni.

REKLAMA

Stworzenie tej przestrzeni wpisuje się w trend well-being i uzupełnia certyfikację BREEAM budynku. Na tarasie zostanie również zainstalowana tablica pokazująca aktualny rozkład pociągów SKM dla nowej stacji Warszawa Obozowa, która powstaje tuż obok budynku. Z wyjątkowego udogodnienia będą mogli korzystać wszyscy najemcy biurowca Vector+ zlokalizowanego przy skrzyżowaniu al. Prymasa Tysiąclecia i ul. Obozowej w Warszawie już na przełomie 2018/2019 r.

Taras zlokalizowany będzie na dachu łącznika między dwiema wieżami tworzącymi bryłę Vector+. Ogólnodostępne wejście dla wszystkich pracowników i najemców biurowca znajdzie się na 7. piętrze. Przestrzeń zaaranżowano z myślą o spokojnym wypoczynku w strefie ze stolikami i leżakami, jak i aktywnym spędzaniu czasu – część tarasu o powierzchni ok. 55 mkw. pokryje tartanowa powierzchnia, na której będzie można ćwiczyć fitness, jogę czy tai chi. Dzięki zainstalowaniu poidełka z miejską wodą, żaden z użytkowników tarasu nie będzie spragniony nawet w największy upał, a cień zapewnią drzewa.

- Wypoczynek jest kluczowy dla zachowania efektywności i produktywności pracy, dlatego od samego początku planowaliśmy zapewnić przyszłym najemcom rozwiązania oferujące moment wytchnienia. Zielony taras na łączniku Vectora z pewnością dostarczy relaksu i pozwoli oderwać się od rutyny. Za sprawą tarasu i bliskiego sąsiedztwa parków, Vector+ stanie się przyjazną oazą zieleni, jakiej próżno szukać w typowych biurowych zagłębiach – mówi Paweł Bujski, prezes zarządu City Level, inwestora projektu.

Budowa Vector+ rozpoczęła się 6 miesięcy temu. Kończą się właśnie prace związane z 3-poziomowym podziemnym parkingiem na niemal 200 miejsc postojowych. Biurowiec jest w trakcie certyfikacji BREEAM potwierdzającym zrównoważone budownictwo zapewniające wysoką jakość komfortu i zdrowia w środowisku pracy.

Dzięki licznym stacjom Veturilo oraz ścieżkom rowerowym w okolicy, Vector+ zapewni też znakomity dojazd do pracy na rowerze. Co dyspozycji cyklistów zostaną oddane także miejsca postojowe w garażu podziemnym, a także wygodne szatnie wyposażone w prysznice oraz praktyczne suszarki na ubrania.

Inwestorem Vector+ jest wyspecjalizowana w segmencie nieruchomości komercyjnych spółka City Level, kapitałowo powiązana z Grupą Profbud. Generalny wykonawca to firma MALBUD1, znana m.in. z budowy nowej siedziby NASK przy ul. Kolskiej. Za komercjalizację budynku odpowiada międzynarodowa firma Colliers International. Projekt architektoniczny Vector+ jest dziełem renomowanej pracowni JSK Architekci, która zaprojektowała m.in. Stadion Narodowy w Warszawie czy Lotnisko im. Lecha Wałęsy w Gdańsku.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie