REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Remodeling Centrum Handlowego Auchan w Katowicach

  • Autor: propertydesign.pl
  • 06 mar 2014 13:22
Remodeling Centrum Handlowego Auchan w Katowicach
Wizualizacja CH Auchan w Katowicach, fot. materiały prasowe

W lutym rozpoczął się remont katowickiej galerii handlowej Auchan, który zakończy się w kwietniu br. W tym czasie zostaną odnowione wnętrza, wymienione posadzki, dekoracje, a także obydwa wejścia do galerii i strefa łącząca CH Auchan ze sklepem Decathlon.

REKLAMA

Centrum Handlowe Auchan Katowice zostało otwarte w 2000 roku. Na jego terenie znajduje się m.in. hipermarket Auchan, galeria handlowa z blisko 30 sklepami i lokalami usługowymi. – Przez 14 lat wiele się dookoła zmieniło: zmienili się nasi klienci i ich potrzeby, a także obowiązujące na rynku standardy. Aby dostosować się do nowych okoliczności, przeprowadzimy remont wnętrza galerii handlowej. Obiekt zostanie odświeżony i unowocześniony – mówi Aleksandra Kolarz, menedżer CH Auchan Katowice.

W katowickim CH Auchan pojawi się m.in. nowa dekoracja pasaży, nowe wykończenie wybranych ścian oraz podłóg. Zmienią się elementy małej architektury, takie jak ławki, roślinność, kosze na śmiecie, a także oświetlenie. Galeria zyska również odnowione obydwa wejścia oraz strefę łączącą galerię handlową, ogród i sklep sportowy. Wprowadzone rozwiązania pozwolą również ograniczyć zużycie energii elektrycznej, przez co galerii stanie się bardziej ekologiczna.

– Czas prac zostanie ograniczony do minimum tak, aby rewitalizacja nie była uciążliwa dla klientów. Już w kwietniu mamy nadzieję wspólnie cieszyć się zrealizowanym projektem – dodaje Aleksandra Kolarz.

Remodeling Centrum Handlowego Auchan w Katowicach, to zapowiedź zmian w centrach handlowych Auchan w całej Polsce. Immochan, właściciel i zarządca galerii Auchan, planuje stopniowo unowocześniać swoje obiekty handlowe.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie