×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Rowerem na zakupy - Wavelo pod Serenadą

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 07 sie 2018 10:17
  • Aktualizacja: 07 sie 2018 10:15
Rowerem na zakupy - Wavelo pod Serenadą
fot. mat. pras.

Do grona obiektów handlowych do których dojedziemy na rowerze miejskim dołącza Centrum Handlowe Serenada. To już 163. stacja Wavelo otwarta dla użytkowników sieci rowerów miejskich.

REKLAMA

Od ubiegłego tygodnia ponad 60 tysięcy entuzjastów miejskiego roweru Wavelo może korzystać z nowej stacji w sieci. Stacja powstała w obrębie Centrum Handlowego Serenada dołącza tym samym do listy dotychczasowych 162 dostępnych dla użytkowników stacji Wavelo.

- Stacja powstaje z inicjatywy właściciela Centrum Serenada. Rozpoczęcie współpracy z Wavelo to same plusy. Cieszymy się, że miłośnicy dwóch kółek od teraz bezproblemowo i komfortowo mogą do nas dojechać. Rower to nie tylko element zdrowego trybu życia, ale również ekologiczna alternatywa dojazdu do pracy czy na zakupy. Brak zmartwień o wolne miejsce parkingowe oraz sama radość z jazdy to dodatkowe korzyści - ocenia Marek Ciszewski, Dyrektor Centrum Serenada.

Zostawić i wypożyczyć rower będą tu mogli jednak nie tylko klienci Serenady. Okolica wypełniona jest licznymi sklepami i obiektami rozrywkowymi, takimi jak kino czy Park Wodny. Stojaki na rowery zlokalizowano na parkingu przy północnym wejściu do galerii. Stacja standardowo liczy dziesięć stanowisk przeznaczonych na rowery Wavelo.

Cieszymy się, że kolejny już partner dołączył do projektu Wavelo. Obecność stacji Centrum Serenada bardzo ułatwi krakowianom dojazd do najnowszej krakowskiej galerii handlowej. Wierzymy, że skorzystają z niej także mieszkańcy okolicznych osiedli, takich jak Oświecenia, Tysiąclecia czy Akademickiego – mówi Marcin Jeż, Dyrektor ds. rozwoju BikeU, właściciela sieci Wavelo.

Centrum Serenada dołącza do grona obiektów handlowych, które zdecydowały się na instalację stacji sponsorskiej. Poza nią użytkownicy mogą zostawiać jednoślady pod sklepem IKEA, Galerią Bronowice i Bonarką City Center. Wśród sponsorów stacji są też zarządcy nieruchomości biurowych, takich jak Bonarka for Business, Centrum Biurowe Jasnogórska 1 i Quatrro Business Park.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie