REKLAMA
PARTNER PORTALU partner portalu
×

Szukaj w serwisie

Rowerowo i ekologicznie w Malta House

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 29 lis 2017 15:02
Rowerowo i ekologicznie w Malta House
fot. materiały prasowe
Rowerowo i ekologicznie w Malta House
Rowerowo i ekologicznie w Malta House
Rowerowo i ekologicznie w Malta House

Reino Partners wspólnie z firmą Bike2Box postanowiło w tym roku aktywnie wesprzeć najemców swoich budynków, którzy dojeżdżają do pracy rowerami.

REKLAMA

- W naszym portfelu posiadamy dwa budynki, Malta House w Poznaniu i Kapelanka 42B w Krakowie, których najemcy bardzo aktywnie korzystają z rowerów na co dzień - powiedziała Justyna Tinc, Head of Asset Management Reino Partners. - Zdecydowaliśmy się dołączyć do ogólnopolskiej akcji BikeDay organizowanej przez zespół Bike2Box ponieważ jest ona zbieżna z realizowaną przez nas polityką inwestycyjną opartą o aktywa spełniające najwyższe wymagania dbałości o środowisko naturalne - dodaje. 

Kraków i Poznań to miasta w których władze lokalne aktywnie wspierają komunikację rowerową poprzez nowe inwestycje w infrastrukturę. Takie działania przekładają się na stopniowy wzrost liczby osób wybierających rower jako najszybszy środek transportu miejskiego. - Naszym zadaniem jest wspieranie organizacji, które postrzegają rower jako nowoczesny pojazd i chcą zaoferować swoim najemcom lub pracownikom najlepsze warunki w miejscu pracy - mówi Radosław Kozubski, założyciel Bike2Box.

Zespół Bike2Box został także zaproszony do zaprojektowania i wykonania rozbudowy istniejącego parkingu rowerowego w budynku Malta House. W ramach nowej inwestycji w budynku powiększono istniejący parking podziemny dla rowerów montując najnowsze wieszaki na rower o nazwie Twist. - Wybierając rozwiązanie do parkowania rowerów braliśmy pod uwagę wygodę codziennego użytkowania, ale też wysokie wymagania systemu LEED, w którym certyfikowany jest nasz budynek w Poznaniu - mówi Justyna Tinc z Reino Partners. 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie