×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Rozbudowuje się centrum handlowe Marywilska 44

  • Autor: Propertynews.pl
  • 12 cze 2014 11:46
Rozbudowuje się centrum handlowe Marywilska 44
CH Marywilska 44, Warszawa

W ramach inwestycji dotychczasowy obiekt centrum handlowego powiększy się o ponad 2 000 mkw., na których znajdzie się m.in. 8 lokali handlowych - zlokalizowanych w prestiżowym Pasażu Głównym oraz część administracyjno-biurowa. Nowe lokale zostaną wynajęte w drodze przetargu, który wkrótce zostanie ogłoszony.

REKLAMA

Po zakończeniu I etapu rozbudowy łączna powierzchnia CHT Marywilska 44 wyniesie blisko 65 000 mkw. powierzchni użytkowej, na której klienci znajdą ponad 1300 sklepów. Do dyspozycji klientów będzie też parking naziemny na 4500 samochodów.

W II etapie spółka zamierza wybudować w bezpośrednim sąsiedztwie Centrum Handlowego Park Handlowy Marywilska 44 o powierzchni 15 000 mkw.
Generalnym wykonawcą inwestycji jest Mirbud SA.

Oprócz lokali handlowych Centrum zyska przestronne patio, gdzie będzie można odpocząć po zakupach. Miejsce spełni także funkcję rozrywkową - będą tu organizowane cykliczne imprezy dla klientów centrum handlowego. I etap rozbudowy zakończy się w październiku 2014 roku, a lokale zostana przekazane najemcom już w listopadzie 2014 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie