Rozwiązania prorodzinne w gorzowskim centrumpropertydesign.pl - 04-04-2014 15:26


W gorzowskim NoVa Park otwarto właśnie Pokój Maluszka z licznymi udogodnieniami dla rodziców z dziećmi. Koncepcję architektoniczną przygotowała sama Dyrekcja Centrum.

Nowe miejsce wyposażone jest m.in. w mikrofalówkę, podgrzewacz i komodę z przewijakiem. To kolejna prorodzinna inwestycja NoVa Park – po interaktywnym placu zabaw, puzzlach bazujących na technologii 3D i kinetic wall, której celem jest podniesienie komfortu klientów odwiedzających centrum wraz z dziećmi.

Pomieszczenie dla matki z dzieckiem jest funkcjonalne i zaprojektowane w przyjaznych dziecku barwach. Do dyspozycji rodziców są m.in. specjalny fotel do karmienia, siedzisko do karmienia maluszka na podwyższeniu, podgrzewacz, mikrofalówka oraz komoda z przewijakiem. Dodatkowo, zamontowanie armatury sanitarnej na odpowiednio niskim poziomie pozwala dzieciom potrafiącym samodzielnie korzystać z toalety używać jej w sposób wygodny i bezpieczny.

W ostatnim czasie NoVa Park intensywnie inwestuje w rozwiązania prorodzinne. Gorzowskie centrum zostało również patronem sektora rodzinnego na stadionie Klubu Sportowego Stal Gorzów. - Otwarcie Pokoju Maluszka w NoVa Park to odpowiedź na potrzeby i sugestie naszych klientów. Zależy nam na jak największym komforcie osób odwiedzających NoVa Park, dlatego zdecydowaliśmy się na kolejne udogodnienie dla rodzin z dziećmi – mówi Joanna Bagińska, dyrektor Centrum Handlowego NoVa Park.