REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Rubik Architekci projektują dla Arrowhead. Nowa inwestycja powstanie w Warszawie

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 06 paź 2017 14:32
Rubik Architekci projektują dla Arrowhead. Nowa inwestycja powstanie w Warszawie
Rubik Architekci projektują dla Arrowhead, fot. mat. inwestora

Arrowhead niebawem ruszy ze swoją nową inwestycją. Berensona Business Corner powstanie przy zbiegu ulic Berensona, Zaułek oraz Kąty Grodziskie na warszawskiej Białołęce. W planach trzykondygnacyjny budynek z przeznaczeniem usługowo-biurowym o powierzchni ok. 1 tys. mkw.

REKLAMA

Nieruchomość zostanie zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie CH Berenesona oraz marketu Netto jako uzupełnienie oferty zagłębia usługowo-handlowego tej części dzielnicy Białołęka. Za koncepcję inwestycji odpowiada pracownia Rubik Architekci.

- Od jakiegoś czasu widzimy rosnące zainteresowanie okolicą CH Berenesona, potwierdza to nie tylko aktywność deweloperów, którzy chętnie pozyskują tereny i wznoszą kolejne inwestycje w okolicy, sytuując Białołękę, jako jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic Warszawy ale również najemców, którzy ustawiają się w kolejkę do złożenie podpisu pod umową najmu. W zarządzanym przez, wyżej wymienionym retail parku, osiągnęliśmy stuprocentowy współczynnik komercjalizacji co udowodniło nam, iż jest miejsce na kolejne mkw. powierzchni usługowej, które już niebawem udostępnimy najemcom. Dwie kondygnacje nadziemne uzupełnią natomiast deficyt powierzchni biurowej w tym rejonie Białołęki – relacjonuje Kamil Grot, wiceprezes zarządu.

Planowany termin oddania obiektu do użytkowania to drugi kwartał 2019 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie