REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Ruchome Ogrody Warszawy

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 07 cze 2018 15:51
fot. pixabay.com

Ruchome Ogrody Warszawy pojawią się w niespodziewanych miejscach stolicy już w czerwcu! Szukajcie ich w każdy weekend i odpoczywajcie wśród kwiatów i zieleni w centrum miasta. Ruchome Ogrody są inicjatywą 35. konkursu „Warszawa w kwiatach i zieleni”.

REKLAMA

W czerwcowe weekendy na terenie miasta pojawią się Ruchome Ogrody Warszawy, które zamienią ubogie w roślinność przestrzenie miasta w zielone miejsca do odpoczynku. Będzie to przestrzeń pełna kwiatów, zieleni i leżaków. Odwiedzający, w każdy weekend w innej lokalizacji, będą mieli okazję odetchnąć od miejskiego zgiełku, a przy okazji otrzymać porady dotyczące założenia własnego ogrodu czy ogródka. To inicjatywa 35. konkursu „Warszawa w kwiatach i zieleni”.

9, 17, 23, 30 czerwca – w tych dniach każdy będzie mógł wybrać się do Ruchomych Ogrodów Warszawy. Gdzie ich szukać? Na plaży przy Moście Poniatowskiego, po praskiej stronie Wisły – 9 czerwca, na skwerze Stanisława Wisłockiego, skrzyżowaniu ul. Smolnej z ul. Nowy Świat – 17 czerwca, przy Bulwarach Wiślanych, przy Bulwarze Zbigniewa Religi obok mostu Gdańskiego – 23 czerwca oraz w Parku Mirowskim, na tyłach Hali Mirowskiej – 30 czerwca.

W każdym z ogrodów, podczas jego funkcjonowania będzie działało Centrum Informacyjne Konkursu „Warszawa w kwiatach i zieleni” prowadzone przez specjalistę z Technikum Ogrodniczego. Od eksperta będzie można uzyskać poradę na temat rozpoczęcia ogrodniczej przygody, pielęgnacji roślin domowych i ogrodowych, a także zasad zgłoszenia do 35. Konkursu „Warszawa w kwiatach i zieleni”. Szukajcie Ruchomych Ogrodów Warszawy i odpoczywajcie od zgiełku miasta wśród kwiatów i zieleni.

9 czerwca, godz. 12:00-18:00

Plaża przy moście Poniatowskiego, po praskiej stronie

17 czerwca, godz. 12:00-18:00

Skwer Stanisława Wisłockiego, skrzyżowanie ul. Smolnej z ul. Nowy Świat

23 czerwca, godz. 12:00-18:00

Bulwar Zbigniewa Religii, obok mostu Gdańskiego

30 czerwca, godz. 12:00-18:00

Park Mirowski, na tyłach Hali Mirowskiej

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie