REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Rusza konkurs na mural z Wolą w tle

  • Autor: informator-stolicy.pl
  • 11 paź 2017 15:24
Rusza konkurs na mural z Wolą w tle
Fot. unsplash

Na ścianie kamienicy przy ulicy Żelaznej w Warszawie na powstać mural. Do 20 grudnia można zgłaszać projekty, które muszą być inspirowane pozytywnym charakterem Woli, jej przestrzenią i specyficzną atmosferą. Autor najlepszego projektu otrzyma nagrodę pieniężną, a jego dzieło ozdobi ścianę budynku - podaje portal informator-stolicy.pl.

REKLAMA

Tematem konkursu na wykonanie projektu muralu na ścianie kamienicy jest hasło "Moda na Wolę". Rysunek ma powstać na wyeksponowanej ścianie budynku przy ul. Żelaznej 91 - tuż przy skrzyżowaniu z aleją Solidarności. Konkurs powstał z inicjatywy Zakładu Gospodarowania Nieruchomościami we współpracy z Urzędem Dzielnicy Wola.

Projekt musi nawiązywać do symboliki dzielnicy, posiadać wysokie walory artystyczne oraz wpisywać się w krajobraz miasta. Dzieło powinno wzbudzać pozytywne odczucia i harmonijnie współgrać z sąsiadującą architekturą. Projekt może być wykonany dowolną techniką. Prace muszą być dostarczone do Zakładu Gospodarowania Nieruchomościami do 20 grudnia 2017 roku. Wygrana praca zostanie zrealizowana na ścianie kamienicy, a jej autor otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 5 tys. złotych.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie