REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Rusza przebudowa dawnego centrum handlowego Fort Wola

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 28 cze 2022 09:08
Rusza przebudowa dawnego centrum handlowego Fort Wola

Jeszcze w tym roku ma zakończyć się przebudowa dawnego centrum handlowego Fort Wola w Warszawie. Właśnie ruszyła przebudowa obiektu.

REKLAMA

  • Fort Wola w Warszawie przechodzi gruntowną metamorfozę.
  • Prace ruszyły w połowie czerwca i będą trwały kilka najbliższych miesięcy.
  • Modernizację powierzono firmie CBRE GWS.

- Spółka dysponuje szeroką wiedzą techniczną i dużym doświadczeniem, dzięki temu jest wsparciem na każdym etapie realizacji inwestycji od prac projektowych po wszystkie prace remontowo-wykończeniowe i inne konieczne do otwarcia galerii. Dział Generalnego Wykonawstwa i Zarządzania Projektem (Principal Contracting and Project Management) CBRE GWS, zajmie się dostosowaniem powierzchni pod nowy układ najemców oraz odświeżeniem części wewnętrznej i zewnętrznej. Po zakończeniu prac Fort stanie się miejscem wygodnych, codziennych zakupów – mówi Grzegorz Latała, dyrektor ds. komercjalizacji i członek zarządu Mayland Real Estate, dewelopera będącego właścicielem i zarządcą obiektu.

Nowy Fort Wola zaprojektowano jako miejsce codziennych zakupów, przede wszystkim dla mieszkańców pobliskich osiedli oraz osób, które pracują w pobliżu. - Obok poszerzonej oferty zakupowej przygotowaliśmy dla naszych klientów atrakcyjne miejsca sportu i rozrywki. Potencjał naszego centrum w strefie 5 minut to ok. 60 tys. osób. Podpisywane są ostatnie umowy, zostało jeszcze kilka niewielkich lokali – dodaje Latała.

Mayland jest deweloperem i zarządcą dużych obiektów handlowych w Polsce. Firma działa na polskim rynku od 1995 r. jako spółka Grupy Casino. Mayland oddał do użytku nowoczesne centra handlowe: Karolinkę w Opolu, Pogorię w Dąbrowie Górniczej, Jantar w Słupsku oraz Rivierę w Gdyni i Serenadę w Krakowie. Obecnie spółka zarządza obiektami handlowymi i posiada znaczący portfel projektów, również mieszkaniowych, w całym kraju.

CBRE Global WorkPlace Solutions jest jedną z trzech działających w Polsce spółek CBRE. CBRE GWS zapewnia swoim klientom wsparcie w obszarach Facilities Management, Principal Contracting and Project Management oraz Energy and Sustainability. Firma świadczy usługi utrzymania nieruchomości, zarządzania infrastrukturą, generalnego wykonawstwa oraz zarządzania projektem w środowisku krajowym i międzynarodowym. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie