REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Rusza remont Dolnej Wildy w Poznaniu

  • Autor: PAP
  • 04 maj 2021 11:11
Rusza remont Dolnej Wildy w Poznaniu
Rusza remont Dolnej Wildy w Poznaniu, fot. shutterstock

Rozpoczął się remont nawierzchni jezdni na ul. Dolna Wilda w rejonie skrzyżowania z ruchem okrężnym pod wiaduktem w ciągu ulicy Hetmańskiej. Prace będą też prowadzone na południe od wiaduktu, w kierunku ul. Wspólnej.

REKLAMA

Zarząd Dróg Miejskich podał, że remont potrwa około tygodnia. Na czas prac wprowadzane będą etapowe zmiany w organizacji ruchu, w tym zamknięcia poszczególnych pasów ruchu w obrębie skrzyżowania oraz na dojazdach i zjazdach z niego. Ulica będzie przejezdna.

W pierwszym etapie prac, w dniach 4-6 maja, wyłączone z ruchu będą wewnętrzne pasy ruchu na skrzyżowaniu, pod wiaduktem, oraz pasy do lewoskrętów na dojazdach ze wszystkich kierunków. W czasie kolejnych prac, w dniach 7-10 maja, wyłączone z ruchu będą zewnętrzne pasy i wlotowe pasy do lewoskrętu po północnej i południowej stronie skrzyżowania oraz prawoskręt w kierunku autostrady.

Utrzymana będzie możliwość jazdy we wszystkich kierunkach, przy czym skręty w prawo mogą wymagać objazdu dookoła tarczy skrzyżowania. Prędkość maksymalna w rejonie prac będzie ograniczona do 30 km/h. Przejścia dla pieszych zamykane będą tylko na czas robót w ich rejonie.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie