×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Ruszyła rejestracja na 4 Design Days 2022!

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 07 gru 2021 14:52
Ruszyła rejestracja na 4 Design Days 2022!
Ruszyła rejestracja na 4 Design Days 2022!

W dniach 27-30 stycznia 2022 r. spotkamy się ponownie w unikalnych przestrzeniach Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach. Właśnie ruszyła rejestracja na wydarzenie 4 Design Days!

REKLAMA

  • Ruszyła rejestracja na wydarzenie 4 Design Days, które po pandemicznej przerwie w roku 2021 i edycjach online wraca do przestrzeni Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach.
  • Przed nami cztery dni - od 27 do 30 stycznia 2022 roku - w gronie architektów i projektantów z Polski i zagranicy, inwestorów, deweloperów, producentów, władz samorządowych oraz ekspertów. 

4 Design Days wraca do unikalnych przestrzeni Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach. Jesteśmy z powrotem ze świeżymi i niezwykle ważnymi tematami, nowymi wydarzeniami i oryginalnymi atrakcjami, by kontynuować spotkanie w niesamowitej atmosferze, która towarzyszyła nam w poprzednich, przedpandemicznych edycjach.

ZAREJESTRUJ SIĘ NA 4 DESIGN DAYS

Dwa dni dla biznesu (27-28.01.2022 r.)

To będzie wielkie wydarzenie świata architektury, designu i nieruchomości. Jesteśmy z powrotem ze świeżymi i niezwykle ważnymi tematami, nowymi wydarzeniami i oryginalnymi atrakcjami. Spotkamy się w gronie architektów i projektantów z Polski i zagranicy, inwestorów, deweloperów, producentów, władz samorządowych oraz ekspertów, którzy będą dyskutować o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze i designie.

POZNAJ PROGRAM DNI DLA BIZNESU 4 DESIGN DAYS

Dwa dni otwarte (29-30.01.2022 r.)

Szykujemy wiele atrakcji dla mieszkańców i wszystkich, którzy kochają dobry design i architekturę. Podczas dni otwartych zadebiutuje projekt "Daj życie swoim "gratom" – pchli targ by 4DD" podczas którego będziecie mogli sprzedać lub wymienić niepotrzebne przedmioty. Zapraszamy również na warsztaty ABC DIY w czasie których nauczymy Was m.‌in. układania paneli, wiercenia w ścianach czy montażu oświetlenia. 

POZNAJ PROGRAM DNI OTWARTYCH 4 DESIGN DAYS

Wydarzenia towarzyszące 4 Design Days

Property Design Awards – konkurs, którego zadaniem jest nagrodzenie oddanych do użytku do końca 2021 roku, najlepszych projektów komercyjnych i publicznych w Polsce oraz ich twórców. 

Dobry Design – konkurs skierowany do firm i twórców, którzy w DNA swoich biznesów mają wpisane dobry design, wysoką jakość oraz długowieczność produktu odzwierciedlającą troskę o zrównoważony rozwój w branży wyposażenia wnętrz.

Property Forum Śląsk – regionalna edycja największej konferencji nieruchomościowej w Polsce. Tym razem na tapet weźmiemy region w którym odbędzie się wydarzenie czyli Śląsk. 

Uroczyste wręczenie nagród Property Design Awards i Dobrego Designu odbędzie się podczas wieczornej Gali w ramach 4 Design Days!

ZAREJESTRUJ SIĘ NA 4 DESIGN DAYS

Organizatorem 4 Design Days jest GRUPA PTWP -  wydawca specjalistycznych portali biznesowych, m.in. propertynews.pl, propertydesign.pl, dobrzemieszkaj.pl oraz organizator spotkań biznesowych na czele z Europejskim Kongresem Gospodarczym - European Economic Congress (EEC), jedną z najbardziej prestiżowych imprez odbywających się w tej części Europy.

Współpraca merytoryczna:
Małgorzata Burzec-Lewandowska
e-mail: malgorzata.burzec@ptwp.pl

Robert Posytek
e-mail: robert.posytek@ptwp.pl 

Współpraca komercyjna:
Tomasz Szurawski
e-mail: tomasz.szurawski@ptwp.pl

Więcej na www.4dd.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie