×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Salon marki VOX w nowym koncepcie zobaczysz w Jankach

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 17 cze 2014 15:48
Salon marki VOX w nowym koncepcie zobaczysz w Jankach
fot. Meble Drzwi podłogi VOX PH Janki
Salon marki VOX w nowym koncepcie zobaczysz w Jankach
Salon marki VOX w nowym koncepcie zobaczysz w Jankach
Salon marki VOX w nowym koncepcie zobaczysz w Jankach

Trzy dni temu, marka VOX zaprezentowała w nowej odsłonie salon firmowy w Parku Handlowym Janki. Za aranżację wnętrza salonu w nowym koncepcie odpowiadają projektantki wnętrz z Grupy VOX.

REKLAMA

Gdy inspiracją dla projektanta jest sam człowiek, mogą powstać rzeczy niezwykłe. Jeśli istotą takiego projektu są wnętrza, w których ma mieszkać, powstaje sztuka użytkowa najbliższa odbiorcom. Taką ideę prezentuje nowy koncept wspólnych salonów Meble Vox oraz Drzwi i podłogi Vox, które od tego roku powstają w Polsce. Nad aranżacją czuwała grupa projektantek wnętrz: Katarzyna Zając (Drzwi i podłogi Vox), Małgorzata Bernady, (Meble Vox), Katarzyna Kłopocka (Meble Vox) i Danuta Korcz (Meble Vox).

14 czerwca został otwarty kolejny, w Parku Handlowym Janki. Nowa marka zajęła lokal o powierzchni 550 mkw. Podczas otwarcia odbyła się premiera najnowszej kolekcji mebli: Spot by Vox. W nowym miejscu powstały dwa tzw. kubiki dla architekta, jest to specjalnie zaaranżowana przestrzeń, w której klienci i architekci mogą swobodnie spotkać się. To już czwarta odsłona sieci Drzwi i podłogi Vox w stolicy.

Produkty wychodzące spod szyldu marek Vox cieszą się uznaniem i popularnością wśród polskich klientów. Swój sukces zawdzięczają udanemu połączeniu wzornictwa z użytecznością, popartą badaniami i współpracą z naukowcami i uznanymi projektantami. – Filozofią naszego parku jest być blisko ludzi. Dlatego jesteśmy dumni z tego, że do grona naszych najemców możemy przyjąć markę działającą według podobnych zasad i wartości. Cieszymy się też, że Park Handlowy Janki jest pierwszym miejscem w Warszawie, gdzie zostanie otwarty sklep łączący ofertę dwóch marek z Grupy Vox według nowego konceptu sprzedaży – mówi Olivia Skrzyńska, Dyrektor Parku Handlowego Janki.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie