×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Seaside Park Hotel szkicu RDZ Architekten coraz bliżej finiszu

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 11 lip 2018 11:11
Seaside Park Hotel szkicu RDZ Architekten coraz bliżej finiszu
Seaside Park Hotel w Kołobrzegu, fot. materiały inwestora

Grupa doradcza hotelAG, w imieniu inwestora hotelu Seaside Park w Kołobrzegu, podpisała aneks do umowy ze spółką Erbud, dotyczący kompleksowego wykonania prac wykończeniowych i zamknięcia wszystkich prac budowlanych zmierzających do otwarcia obiektu. Za projekt odpowiada pracownia RDZ Architekten Jacek Sudak.

REKLAMA

- Jest to trzeci aneks do umowy podpisanej w 2016 r z naszym strategicznym partnerem, firmą Erbud - mówi Rafał Abramczyk, CEO hotelAG. - Wkraczamy tym samym w ostatni, najważniejszy etap budowy. Cieszymy się, że dotychczasowe prace postępują zgodnie z zaplanowanym harmonogramem i już niedługo będziemy mogli uruchomić ten wyjątkowy obiekt - dodaje.

Seaside Park Hotel w Kołobrzegu to 391-pokojowy projekt hotelowo-apartamentowy, położony w pierwszej linii brzegowej. Część hotelowa, obejmująca 210 pokoi, sprzedawana jest systemie condo. Pozostałą część kompleksu tworzą apartamenty prywatne, te położone na ostatnim 6 piętrze - z tarasem na dachu. W części ogólnodostępnej powstanie restauracja, kawiarnia, strefa Wellness & Spa z gabinetami zabiegowymi, saunami i 25-metrowym basenem sportowym, a także profesjonalne centrum fitness. Dla gości biznesowych przeznaczono część konferencyjną o łącznej powierzchni 200 mkw., na którą składają się 3 sale z możliwością łączenia. Otwarcie hotelu zaplanowane jest na drugą połowę 2019 roku.

Inwestorem hotelu jest spółka Seaside Park, wchodząca w skład grupy kapitałowej budującej również hotel Four Points by Sheraton Warsaw Mokotów, którego otwarcie zaplanowane jest na przełomie 2018/2019 roku. W planach jest także budowa hotelu w Zakopanem. Zarządzanie wszystkimi projektami powierzono grupie doradczej hotelAG.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie