×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Showroom Art of Home to niebanalna przestrzeń

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 18 cze 2014 15:37
Showroom Art of Home to niebanalna przestrzeń
fot. Art of Home
Showroom Art of Home to niebanalna przestrzeń
Showroom Art of Home to niebanalna przestrzeń
Showroom Art of Home to niebanalna przestrzeń

Art of Home to miejsce otwarte na ludzi kochających dobry design, a szczególnie piękne meble. To ciekawie wykorzystana przestrzeń. Mamy tu motyw drewna i widoczną inspirację loftem.

REKLAMA

Wyjątkowe meble powinny być eksponowane w miejscu z pomysłem, gdzie przyjemnie jest zajrzeć, gdzie znajdują się piękne meble i interesujące dodatki. Taki właśnie jest showroom Art of Home przy ul. Kolejowej 47 w Warszawie, w którym można znaleźć meble i dodatki między innymi od New Mono Design.

Art of Home to przede wszystkim przestrzeń łącząca w sobie wiele pomysłów i będąca idealnym miejscem do zaprezentowania swoich prac przez młodych projektantów. Wchodząc tam czuje się artystyczną rękę właścicielki – Agnieszki Żyły – która projektuje wnętrza. Przede wszystkim uwagę przykuwa ciekawe wykorzystanie przestrzeni i podział showroomu na dwa poziomy dzięki fantazyjnej antresoli. Motyw przewodni stanowi drewno, które idealnie wpisuje się w nowoczesny, inspirowany loftem, ale ciepły charakter całości. Pewnego rodzaju smaczkiem jest natynkowa instalacja elektryczna, tworząca kompozycję z kolorowych kabli, dodająca wnętrzu lekko przemysłowy charakter.

W Art of Home każdy jest mile widziany, bo to miejsce otwarte na ludzi kochających dobry design. Można wejść, dotknąć prezentowanych tam projektów, a także porozmawiać z właścicielką, która chętnie opowie o meblach i dodatkach znajdujących się w showroomie. Nic nie jest tu przypadkowe, Agnieszka Żyła starannie dobiera każdy wyeksponowany przedmiot: Art of Home w zamyśle ma być otwartym, klimatycznym miejscem pracy twórczej, gdzie wspólnie z klientami projektujemy ich wnętrza oraz dobieramy meble i dodatki. Poza tym tutaj klienci mogą spotkać się przy kawie nie tylko z architektem, ale także z projektantem, którego prace mu się podobają – powiedziała Agnieszka Żyła, właścicielka Art of Home.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie