REKLAMA
PARTNER PORTALU partner portalu
×

Szukaj w serwisie

Silesia Star z Kuryłowicz&Associates

  • Autor: Property Design
  • 07 sty 2014 12:53
Silesia Star z Kuryłowicz&Associates

Pracownia architektoniczna Kuryłowicz&Associates zaprojektowała kompleks Silesia Star w Katowicach. Biuro ma doświadczenie w takich realizacjach jak na przykład nowy budynek wielofunkcyjny, w którym mieści się także galeria handlowa na placu Unii w Warszawie, czy inne obiektach biurowe. Inwestorem katowickiego przedsięwzięcia jest spółka LC Corp.

REKLAMA

Obecnie realizacja Silesia Star jest na etapie poziomu "0". Zakończone zostały roboty ziemne, została wylana płyta fundamentowa. Wylewana jest płyta poziomu "0". Silesia Star to projekt składający się z dwóch budynków. W zależności od sukcesu komercjalizacji I etapu, inwestor rozpocznie budowę II etapu.

Biurowiec spółki LC Corp powstaje w ścisłym centrum Katowic, przy al. Roździeńskiego 10. Projekt obejmuje dwa 8-kondygnacyjne budynki, połączone obszernym pasażem handlowo-usługowym. Obiekt zostanie wyposażony w rozległy parking, zlokalizowany w części parterowej i podziemnej kompleksu, obejmujący 250 miejsc postojowych.

Budowa Silesia Star ma zostać zakończona pod koniec 2014 roku. Pierwszy najemca wprowadzi się do obiektu na początku 2015 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie