REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Skandynawski styl sprawdza się także w przestrzeniach publicznych

  • Autor: propertydesign.pl
  • 30 lis 2017 12:20

Skandynawski styl bardzo dobrze sprawdza się także w przestrzeniach publicznych - uważa Jarosław Lehwark, prezes zarządu BoConcept w Polsce, prelegent Forum Dobrego Designu 2017 (5 grudnia, Dom Braci Jabłkowskich w Warszawie).

REKLAMA

- W dzisiejszych czasach chcemy czuć się swobodnie, jak w domu. Dlatego projektując przestrzenie publiczne, a zwłaszcza biurowe, wszyscy starają się "przedłużyć" dom do tych miejsc. Nasza firma znana jest z tego, że potrafi kreować taką atmosferę, dlatego postanowiliśmy wejść także w obszar projektowania związany z wnętrzami komercyjnymi - tak o nowej inicjatywie mówi Jarosław Lehwark.

Duńska marka BoConcept jest jednym z partnerów głównych Forum Dobrego Designu 2017.  - Design jest bardzo ważny, zarówno w przestrzeniach domowych, jak i biurowych. O tym i nie tylko będziemy mówić 6 grudnia w trakcie Forum Dobrego Designu 2017 - mówi Jarosław Lehwark.

Przyszłość designu – to hasło przewodnie tegorocznego Forum Dobrego Designu, które odbędzie się 6 grudnia 2017 roku w Warszawie. Już dziś warto zarezerwować ten termin! 900 gości, architektów, projektantów wnętrz, designerów, kilkudziesięciu prelegentów, liczne debaty, dyskusje i rozmowy o designie – Forum Dobrego Designu to najlepsze miejsce, aby zaprezentować swoją markę i porozmawiać, o wszystkim, co w branży wyposażenia wnętrz najważniejsze.

ZAREJESTRUJ SIĘ, ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W FORUM

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie