REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Skanska zadebiutuje w Gdańsku

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 03 sty 2018 14:16
Skanska zadebiutuje w Gdańsku
fot. unsplash

Skanska nie zwalnia tempa. - Planujemy rozpocząć budowę kilku nowych projektów, nie tylko na rynkach, na których jesteśmy już obecni - zapowiada Arkadiusz Rudzki, dyrektor zarządzający Skanska Property Poland. Jednym z punktów w planie na 2018 r. jest start budowy premierowej inwestycji w Gdańsku.

REKLAMA

W 2017 roku Skanska Property Poland osiągnęła historycznie najlepsze wyniki od kiedy funkcjonuje w Polsce.

- Po raz pierwszy sześciocyfrowy wynik wynajętej powierzchni biurowej, najwięcej sprzedanych projektów w historii - wylicza Arkadiusz Rudzki, dyrektor zarządzający Skanska Property Poland. - Do tego przełomowa inwestycja w Business Link, który w pierwszej kolejności tworzy swoje nowe lokalizacje w polskich projektach biurowych Skanska - podkreśla.

Jak przekonuje Arkadiusz Rudzki, także rozpoczęcie testów Inteligentnego Kasku na projektach Skanska to kontynuacja rozwoju biznesu w Polsce.

Firma w 2018 roku ma ambitne plany inwestycyjne. - Planujemy rozpocząć budowę kilku nowych projektów, nie tylko na rynkach, na których jesteśmy już obecni - zapowiada Arkadiusz Rudzki. - Najbardziej cieszy mnie planowany start naszej premierowej inwestycji w Gdańsku.

Skanska Property Poland przygotowuje budowę przy al. Grunwaldzkiej kompleksu biurowego składającego się z dwóch budynków o łącznej powierzchni ok. 40 tys. metrów kwadratowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie