REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Skende Shopping, czyli centrum IKEA Centres w Lublinie. Czego możemy się spodziewać?

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 24 paź 2017 12:23
Skende Shopping, czyli centrum IKEA Centres w Lublinie. Czego możemy się spodziewać?
fot. mat. prasowe

Chcemy by Skende Shopping było miejscem przyjaznym, w którym z łatwością można zrobić kompleksowe zakupy – zapowiada Jacek Garbaczewski, dyrektor Skende Shopping. Otwarcie nowego centrum handlowego w Lublinie zaplanowane jest w listopadzie br.

REKLAMA

Skende Shopping wraz z sąsiadującym sklepem IKEA będzie miało w sumie 57,5 tys. mkw. powierzchni handlowej. - Ciągle poszerzamy naszą ofertę, to odpowiedź na potrzeby naszych klientów, których przecież dobrze znamy. Do ich dyspozycji będą topowe marki modowe, kilkanaście popularnych sklepów z produktami do wyposażenia i aranżacji domu. Dodatkowo oczywiście sklep IKEA i wygodny supermarket, a także coś dla miłośników sportu i pielęgnacji ciała – nadmienia Jacek Garbaczewski.

- Skende Shopping zaplanowaliśmy jako miejsce spotkań, gdzie można przyjemnie spędzać czas w gronie rodziny i przyjaciół. Atrakcją będą m.in. strefy zabaw dla dzieci, znajdujące się zarówno pod dachem, jak i na zewnątrz obiektu, strefy relaksu w pasażu, pokój rodzica z dziećmi. Docelowo zaplanowaliśmy też kawiarnie i restauracje, a to wszystko w otoczeniu skandynawskiego designu najwyższej próby – podkreśla Garbaczewski.

Otwarcie nowego centrum handlowego już wkrótce – w listopadzie tego roku. Swoje sklepy otworzą w galerii m.in. Go Sport, Douglas, Esotiq, Home&You, Flying Tiger Copenhagen, Smyk, H&M, Martes Sport, Deichmann, Wojas, Lee Wrangler, Pepco, Carry, CCC, Rossmann i Świat Książki. Łącznie w centrum znajdzie się około 70 sklepów, punktów usługowych, restauracji i kawiarni.

Dojazd do Skende Shopping będzie łatwy, wygodny i bezpieczny – do galerii prowadzi wiadukt, a do dyspozycji klientów oddany zostanie parking na 2000 aut. Łatwo będzie można też dojechać środkami komunikacji miejskiej, oraz rowerem, co umożliwią nowe ścieżki rowerowe oraz nowa stacja z rowerami miejskimi o nazwie „Koło IKEA, Blisko Skende”.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie