REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Skende Shopping w Lublinie już otwarte

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 17 lis 2017 10:44
Skende Shopping w Lublinie już otwarte
SKENDE Shopping fot. mat. prasowe
Skende Shopping w Lublinie już otwarte
Skende Shopping w Lublinie już otwarte

Drzwi dla klientów otwiera Skende Shopping, którego inwestorem i deweloperem jest IKEA Centres. Centrum liczy w sumie 57,5 tys. mkw. powierzchni handlowej – 14 tys. mkw. to centrum convenience, 10 tys. mkw. strip mall oraz 33,4 tys. mkw. w otwartym w sierpniu sklepie IKEA.

REKLAMA

- Tworzymy obiekty, w których klienci mogą nie tylko zrobić zakupy, ale też spędzić czas z rodziną i znajomymi. Pod wieloma względami centra handlowe stają się punktami skupiającymi życie lokalnych społeczności – przyjaznymi, bezpiecznymi oferującymi mnóstwo ciekawych opcji, otwartymi na różnorodność ludzkich potrzeb. IKEA Centres projektuje swoje centra w odpowiedzi na te zmiany na rynku – mówi Katarzyna Gawlik, członek zarządu IKEA Centres.

W Skende Shopping swoje sklepy otwierają znane marki z segmentu mody, zdrowia i urody, wyposażenia wnętrz, rtv i agd, multimediów, produktów dla dzieci, artykułów dla zwierząt i wiele innych. Wśród najemców 70 lokali znalazły się takie marki jak H&M, Martes Sport, Deichmann, Wojas, Lee Wrangler, Pepco, Carry, CCC, Smyk, Rossmann i Świat Książki, Home&You, Abra Flying Tiger Copenhagen i wiele innych. Docelowo będzie też restauracja i kawiarnia.

- Skende Shopping to przyjazne i łatwo dostępne miejsce, gdzie można przyjemnie spędzać czas. Przewidzieliśmy m.in. strefy relaksu w pasażu, place zabaw dla dzieci, zarówno pod dachem, jak i na zewnątrz obiektu czy pokój rodzica z dziećmi. Przy centrum jest parking na 2000 aut, można też dojechać do nas komunikacją miejską i rowerem, dzięki nowym ścieżkom rowerowym oraz stacji rowerów miejskich. Skende Shopping jest blisko pod każdym względem – mówi Jacek Garbaczewski, dyrektor Skende Shopping.

Skende Shopping to ciekawa architektura w stylu skandynawskim z dominacją jasnych kolorów, naturalnych materiałów, dużą ilością światła dziennego i szerokimi pasażami. Stworzona została przyjazna przestrzeń, która zachęca do odpoczynku, relaksu i spotkań ze znajomymi czy rodziną. Inwestor zastosował też wiele rozwiązań pro-ekologicznych – obiekt jest energooszczędny i wyposażony w nowoczesne systemy minimalizujące zużycie zasobów, a tym samym wpływ na środowisko.

- Otwarcie Skende Shopping wyraża myślenie IKEA Centres o tym, czym w obecnych czasach są centra handlowe i w jakim kierunku będą podążały w przyszłości. Od 40 lat budujemy i zarządzamy centrami handlowymi, obecnie posiadamy 44 obiekty zlokalizowane w 15 krajach, które rocznie odwiedza 460 milionów osób, a do 2025 roku mamy w planach w sumie 70 lokalizacji. Wraz z nami rozwijają się także jej najemcy i partnerzy biznesowi, a wśród nich 1600 marek prowadzących ponad 7000 sklepów. Znamy rynek, śledzimy, a także kreujemy trendy i mamy głębokie przekonanie, że koncepcja Skende Shopping w Lublinie będzie naszym kolejnym sukcesem – dodaje Katarzyna Gawlik.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie