×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Spektrum Tower przechodzi gruntowną modernizację

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 16 maj 2014 10:10
Spektrum Tower przechodzi gruntowną modernizację
Spektrum Tower

Spektrum Tower to 122-metrowy, nowoczesny budynek z ponad 28 000 mkw. powierzchni biurowej do wynajęcia, rozlokowanej na 28 piętrach. Biurowiec otrzymał pozwolenie na budowę obejmujące gruntowny remont. Rewitalizacja budynku zakłada całkowitą modernizację, na którą składać się będą m.in. wymiana elewacji budynku, modernizacja głównego wejścia oraz lobby. Prace renowacyjne właśnie się rozpoczęły, a ich zakończenie zaplanowano na październik 2014 r.

REKLAMA

Biurowiec Spektrum Tower znajduje się przy ul. Twardej 18 w Warszawie. Lokalizacja ta zapewnia łatwy dojazd transportem publicznym. Inwestycję od stacji drugiej linii metra oraz przystanków tramwajowych dzieli tylko kilkadziesiąt metrów. Osoby dojeżdżające do pracy rowerem będą mogły skorzystać ze stacji rowerów miejskich oraz dużej liczby stojaków na rowery prywatne. Przygotowane zostaną także strefy dla rowerzystów, w tym prysznice na parterze budynku. Ponadto na podziemnych kondygnacjach biurowca na użytkowników czekać będzie 314 miejsc parkingowych, co sytuuje Spektrum Tower na pierwszym miejscu wśród biurowców w biznesowym centrum miasta pod względem liczby miejsc parkingowych w stosunku do powierzchni budynku (1:89). 

Spektrum Tower ma 122 m wysokości i ponad 28 000 m kw. elastycznej, wysokiej klasy powierzchni biurowej do wynajęcia, rozlokowanej na 28 piętrach. Przestrzeń ta może zostać łatwo podzielona, oferując biura od 80 metrów wzwyż, a niższe piętra budynku zapewnią najemcom i odwiedzającym dostęp do szeregu usług, m.in. restauracji, kawiarni oraz strefy fitness.

Biurowiec jest w trakcie certyfikacji BREEAM. Pracownicy biur ulokowanych w Spektrum Tower będą mogli korzystać z zielonych tarasów znajdujących się na 4, 5, 10, 25 oraz 28 piętrze biurowca.

- Jesteśmy zadowoleni, iż już po roku intensywnych starań rozpoczęliśmy prace renowacyjne, które przekształcą budynek w ekskluzywny biurowiec, usytuowany w prestiżowym centrum biznesowym Warszawy. Będziemy mogli zaoferować najemcom świetnie zlokalizowany produkt najwyższej klasy, w którym powierzchnie biurowe mogą być zupełnie dowolnie kształtowane, a najemcy będą mieli łatwy dostęp do zlokalizowanych nieopodal usług – mówi Christian Fojtl, Dyrektor Zarządzający, w WX Management Services sp. z o.o.

W ramach wyjątkowych rozwiązań dostępnych dla biznesu, w Spektrum Tower zostanie przygotowane Audytorium – przestronna, reprezentacyjna aula na 214 osób, doskonała
jako miejsce prezentacji nowych produktów, spotkań i konferencji. Biurowiec jest także wyposażony w znajdujące sięna dachu lądowisko dla helikoptera.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie