REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Studio Projekt autorem koncepcji centrum na Białołęce

  • Autor: propertydesign.pl
  • 10 mar 2014 09:56
Studio Projekt autorem koncepcji centrum na Białołęce
Centrum Handlowe na Białołęce, fot. Totatlbud
Studio Projekt autorem koncepcji centrum na Białołęce

Warszawska firma Totalbud wygrała przetarg na budowę centrum handlowego przy ulicy Czarodzieja 26 na warszawskiej Białołęce. Firma jest generalnym wykonawcą obiektu.

REKLAMA

Budowa CH na Białołęce ruszyła w połowie grudnia 2013 roku, zaś termin oddania do użytku przypada na koniec lipca tego roku. Centrum ma jedną kondygnację i trzy strefy główne zaprojektowane dla konkretnych najemców. Są nimi firmy Rossmann, Pepco i Maxi Zoo. Przy obiekcie tym znajdą się także miejsca parkingowe dla klientów. Inwestorem całego projektu jest Czarodzieja Investments ‒ spółka należąca do grupy Todan, która specjalizuje się w projektach deweloperskich, komercyjnych i inwestycyjnych .Projektantem centrum jest pracownia architektoniczna Studio Projekt.

‒ Nasza firma ma satysfakcję z tego, iż odda do użytku następny obiekt handlowy w rejonie Warszawy, który nie jest szczególnie nasycony infrastrukturą handlowo-usługową. Warszawianie z Białołęki otrzymają interesujący obiekt handlowy, który w pewnym sensie uzupełni te dziedziny handlu, jakie już po sąsiedzku funkcjonują przy ulicy Czarodzieja. Wszystkie prace przebiegają zgodnie z harmonogramem i inwestor odbierze od nas centrum handlowe w uzgodnionym terminie ‒ komentuje prezes Totalbudu Mariusz Pałka.

W obecnej chwili zakończone są roboty żelbetowe i wykonuje się roboty murowe. Dach konstrukcji stalowej prefabrykowanej będzie budowany od 10 marca. Ogólna konstrukcja centrum handlowego oparta jest na słupach żelbetowych oraz murowanych ścianach osłonowych i wewnętrznych.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie