×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Sukces dobrze zaprojektowany - wystawa na MTP

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 11 cze 2014 11:27
Sukces dobrze zaprojektowany - wystawa na MTP
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Sukces dobrze zaprojektowany - wystawa na MTP
Sukces dobrze zaprojektowany - wystawa na MTP
Sukces dobrze zaprojektowany - wystawa na MTP
Sukces dobrze zaprojektowany - wystawa na MTP

Podczas II Powszechnej Wystawy Krajowej Konkurencyjna Polska w Poznaniu kuratorzy - eksperci designu, docenili i nagrodzili doskonałe wzornictwo kostek brukowych i płyt tarasowych.

REKLAMA

Prezentowana na terenach Międzynarodowych Targów Poznańskich w dniach 2-15 czerwca br. II Powszechna Wystawa Krajowa Konkurencyjna Polska jest przeglądem dokonań, które przyczyniły się do wzrostu znaczenia gospodarczego i politycznego naszego kraju. Na różnorodnych ekspozycjach oraz konferencjach można więc zapoznać się z największymi polskimi osiągnięciami zarówno w sferze biznesu i przemysłu, jak również designu, kultury czy nauki.

- Libet został zaproszony przez organizatora PWK do udziału w wystawie „Sukces dobrze zaprojektowany”. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie i prestiż, zwłaszcza, że dotyczy sfery designu, który jest jednym z priorytetów działalności firmy. Libet nie tylko przywiązuje dużą wagę do wzornictwa i jakości swoich produktów, ale także kreuje trendy i wyznacza kierunki rozwoju całej branży – mówi Tomasz Dwojak, dyrektor marketingu firmy Libet.

„Sukces dobrze zaprojektowany” jest prezentacją tych polskich firm i marek, które dzięki współpracy z projektantami osiągnęły sukces w kraju i zagranicą. Zespół kuratorów-ekspertów z dziedziny designu: przedstawicieli uczelni i instytucji artystycznych, branżowych mediów oraz znanych w kraju i na świcie polskich projektantów, wskazał 40 takich marek, z których 25 zostało pokazanych na wystawie. 

Na wystawie „Sukces dobrze zaprojektowany” Libet pokazał swój sztandarowy produkt System Maxima, który tworzą płyta Maxima (80x80 cm), płyty Maxima Trio (80x40 cm), stopień schodowy Maxima (100x35x15 cm), jak również elementy wykończenia nawierzchni Kravento Grande i Kravento Alto. Warto podkreślić, że jedną z istotnych zalet prezentowanych produktów jest fakt, iż kolorystyka i faktury płaszczyzn wszystkich materiałów są tożsame. Dzięki temu można je dowolnie zestawiać, a tworzone kompozycje będą zawsze spójnie stylistycznie. Przyciągającą uwagę ozdobą ekspozycji stała się wykonana z betonu architektonicznego piłka golfowa z linii Libet Stampo.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie